خرید پستی

  http://www.n-javan.com/aks/sarmaye.gif

   

  ارتباط با ما

  تماس با ما

  درباره ما

  عکسهای مراسمهای موسسه

  آشنایی با کارشناسان موسسه

  شماره پیامک ما

  30006016285212

  لطفا پیغامتان را به شماره بالا پیامک کنید

  موقعیت شما در سایت
  صفحه اصلی
  شمارنده
  آموزش نخبه پروری

  http://www.n-javan.com/aks/kar.jpg

  http://www.n-javan.com/ghatar/125112_313.jpg

   

  Home

  گالری عکسها

  http://www.n-javan.com/aks/click.jpg

  

  مصاجبه با علی انصاری بنیانگذار بانک تات، بازار مبل ایران

  زندگینامه کارآفرینان موفق - جوانان کارآفرین ایرانی
  New Page 1

  پذیرفته بودن اصل سودآوری در تجارت، همچنان نیاز امروز بازار کسب و کار ایران است. البته این گزاره؛ به پیش نیازهایی در محیط قانون، شفافیت مبادلات و معاملات خرد و کلان، پرداخت صحیح و دقیق مالیات، الزام درج بارکد روی کالاها، صحت و سلامت روند دریافت اعتبارات بانکی و نظام تجاری منطبق بر استانداردهای پذیرفته شده جهانی نیاز دارد که رعایت هر یک یا همه آنها، می تواند تاجر، تولید کننده، فروشنده و سرانجام مصرف کننده را در حاشیه اطمینان قرار دهد و تمامی حاشیه های رسانه ای را از پیرامون چنین افرادی بزداید. مادام که این "بایدها"، رعایت و یا ایجاد نشوند، فعالان اقتصادی مجبورند بخش اعظم انرژی و اندیشه خود را صرف پاسخگویی به سوالاتی کنند که بیش تر برای رفع اتهام به کار می آیند تا توضیح یک اندیشه و یا تشریح و تبیین یک تئوری.

  *علی انصاری، مرد نام آشنای این سالها، حضوری محافظه کارانه در رسانه ها دارد. این گفت و گوی متفاوت، شاید سرآغازی باشد بر طرح مباحث جدی تر حوزه تجارت و صنعت و سرخطی باشد برای آسیب شناسی صنعتی- اقتصادی از منظر جامعه شناسانه و شاید کمک کند به شناخت ذهنیت های مردی که تلاش می کند موفق بماند؛ اگر ...

  - آقای انصاری، تجارت خانوادگی در ایران، نمونه های متعددی داشته است. موافقید مصاحبه را با اظهار نظر در این خصوص و ارتباط آن با خانواده انصاری آغاز کنیم؟

  بنده، تغییر مختصری در تعبیری که استفاده کردید می دهم. به این معنی که به جای تجارت خانوادگی- که آن را نیز توضیح خواهم داد- از واژه شغل خانوادگی یا وراثت شغلی استفاده می کنم. در ایران، طی نیم قرن اخیر، خانواده ها، از هویت صنفی خود پیروی نکرده و شغل خانوادگی را مانند دهه های گذشته برنگزیده اند.

  از سال 1304 ، خانواده های ایرانی دارای شناسنامه و نام خانوادگی شدند. برخی این نام خانوادگی را از پیشه، هنر و حتی فعالیت بزرگ خانواده برگرفتند. در ایران نام خانوادگی یا فامیلی های صنفی فراوانی هست مانند درودگران، حجاران، معدنچی، ساعتچی، عتیقه چی، بازرگانان، دهقان، کتابچی، کشاورز، بارفروش، گندمکار، جوکار، یراقچی، مسچی، برزگر، نقره کار، جام ساز و صدها نام خانوادگی از این قبیل که در واقع نشان دهنده شغل خانوادگی است که البته لزوما هم به این مشاغل ادامه نداده اند. اما اصل تجارت، یک فرایند اجتماعی مبتنی بر داد و ستد است و اگر جامعه را یک خانواده بزرگ که در ذهن شماست و احتمالا به خانواده  ام مربوط می شود، تا اندازه ای مخالفم. به این معنی که پدر بزرگوارم، فعالیت حرفه ای اش را از صنعت ساختمان آغاز کرد و در این راه علاوه بر زحمات فراوان و پشتکار و نیک اندیشی مستمر، به فردی موفق بدل شد اما متناسب با تحولات جامعه و تغییرات شتابناک بازار کسب و کار، بنده و برادرانم، شغل پدرمان را ادامه ندادیم، بلکه به نوعی با استفاده از اخلاق حرفه ای و تجربیات ایشان و در ابتدا تحت نظر ایشان گستره فعالیت را به بیرون از ساختمان سازی به مفهوم خانه سازی و تعبیر عمومی ترش بساز و بفروش، هدایت و مدیریت کردیم و البته دامنه این تنوع بیشتر شد.

  - تنوع فعالیت هایتان، ظاهرا مدیریت متمرکزی دارد، چگونه این تمرکز ایجاد شد؟

  مفهوم تمرکز زدایی و مفهوم مقابل آن، تمرکز زدایی از جمله مفاهیم مورد بحث جدی در اقتصاد کلان است. البته ماهیت مدیریتی دارد ولی چون دارای آثار اقتصادی مستقیم است، بیشتر مورد توجه فعالان و صاحب نظران اقتصادی است.

  در واقع وقتی سرمایه ایجاد می شود، فرایند سرمایه گذاری مطرح می شود. ما یک گروه سرمایه گذاری با کارکرد مولد، ایجاد کردیم. چون در ادبیات اقتصادی، سرمایه، ایجاد اشتغال می کند و شغل ایجاد درآمد و البته طبیعی است که درآمد در مسیر طبیعی به دو کانال سرازیر می شود. بخشی مصرف و بخشی پس انداز می شود، در امتداد و انتهای این چرخه، پس انداز به سرمایه تبدیل یا بر آن افزوده می شود که کلیت این فرایند را می توان "رونق اقتصادی" نام نهاد.

  پس از پایان جنگ تحمیلی، در واقع نظام جمهوری اسلامی با فراهم کردن زیرساخت های قانونی در قوانین بالادستی و مهم تر از آن ایجاد امنیت و فرصت رقابت، فضا را برای بخش غیردولتی فراهم کرد. به نوعی، هویت جدیدی به بخش غیردولتی داد، عده ای استفاده کردند و عده ای هم سوءاستفاده. منظورم از استفاده، مجموعه اقداماتی است که موجب اشتغال و رونق و رشد اقتصادی در کلان جامعه شد و منظورم از سوءاستفاده نیز ثروت اندوزی و بردن سرمایه به خارج از کشور و مسایلی از این قبیل است.

  ما به نوعی تلاش کردیم در احترام به نظام که برآمده از خون های پاک شهیدان است، از مناطق محروم و حتی از لایه های پایین شروع کنیم، در واقع یعنی یافت آباد و ایجاد یک مرکز مدرن توزیعی را در یک صنف و صنعت آمیخته با تاریخ و هنر ایرانی و البته مورد نیاز خانوارهای ایرانی یعنی مبلمان آغاز کردیم که خوشبختانه با اقبال عمومی و صنفی مواجه شد.

  - چرا ادامه ندادید؟ یعنی باز هم دامنه فعالیت هایتان گسترش یافت و مثلا به ورزش و سپس بانکداری رسید؟

  اتفاقا ادامه دادیم و هنوز در همان مسیر حرکت می کنیم. با این تبصره که ایجاد مراکز مدرن توزیع، سطح تقاضای مصرف کننده و به طور طبیعی تر، رفتار فروشنده را متعالی تر کرد، این مساله در ابتدا به افزایش واردات منجر شد. ما به درک به موقع این نتیجه، سریعا به سازماندهی نوین صنفی پرداختیم. به این معنی که صنف تولید کنندگان و فروشندگان مبل، این تفکر و به طور طبیعی صاحبان این تفکر را به گرمی پذیرفتند. ما عضو یک خانواده بزرگ تر شدیم و امروز انجمن صنفی مبل و دکوراسیون، یک انجمن معتبر در سطح منطقه و جهان است. ما در برگزاری 3 دوره کنفرانس بین المللی تحت عنوان دکو، با فعالان این هنر- صنعت در اکثر کشورهای دنیا مرتبط شده ایم، مطالعه تطبیقی کرده ایم، پروتکل های همکاری امضا شده است و مسایلی که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت. اما چون به ورزش اشاره کردید، لازم می دانم توضیح مختصری بدهم. بنده در نوجوانی و جوانی در رشته کشتی فعالیت می کردم. یعنی از کودکی به ورزش علاقه مند بودم و اکنون نیز هستم. در دنیای امروز، نمی توان بدون تبلیغات تجارت کرد. ما کار تبلیغی هم می کردیم. یعنی در مقطعی از یکی از بزرگ ترین تیم های فوتبال مملکت برای تبلیغ ایده و محصول مان استفاده کردیم. این ماجرا باب دوستی و برخی همکاری ها را گشود.

  البته، بنده در ارتباطات اجتماعی ام، فعالیت های دیگری نیز داشته ام. به عنوان مثال، در سال 84 در مقطعی آقای واعظی آشتیانی دعوت کرد در فدراسیون دوچرخه سواری به ایشان کمک کنم. این همکاری، بعد از آنکه ایشان مدیرعامل باشگاه استقلال شد، برای مدتی به ریاست فدراسیون دوچرخه سواری هم بنده را کشاند. در مجمع عمومی این فدراسیون از 43 رییس هیات استان، 39 نفر به بنده رای دادند. بعدا هم مدتی به عنوان عضو هیات مدیره با باشگاه فرهنگی- ورزشی استقلال همکاری داشتم که بیش تر جنبه حمایت از ورزش داشت.

  در ورزش هم، با همین نگاه کار کردم، منتها با این تفاوت  که اصلی ترین و گرانبهاترین سرمایه در ورزش، سرمایه انسانی است. البته در سایر عرصه ها نیز پایه توسعه، انسان است. انسان کاربلد، آموزش دیده و متخصص شرط لازم توسعه است.

  - شما ایران را یک کشور توسعه نیافته می دانید یا توسعه یافته، ضمن اینکه منظورتان از توسعه چیست؟

  هرگز نمی توان ایران را یک کشور توسعه نیافته نامید، چنانکه نمی توانیم خود را توسعه یافته نیز بدانیم. ما در حال توسعه هستیم. منتها نه به مفهوم غربی توسعه، بلکه مبتنی بر مدل ایرانی، به تعبیری توسعه بومی بر پیشرفت و عدالت و در ترازی که سند چشم انداز ترسیم کرده است. چهار برنامه توسعه، اجرا شده است و برنامه پنجم هم اینک در دستور کار مجلس شورای اسلامی است، منتها مباحث متعددی وجود دارد.

  در ادبیات توسعه، این واژه به تنهایی معنی ندارد و حتما نیازمند پسوند است. اگر دقت کنید نام برنامه های پنج ساله ما توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی است، یعنی یک فرایند چند وجهی و کامل است و فقط ماهیت اقتصادی صرف ندارد.

  آخرين بروز رساني (دوشنبه ، 4 ارديبهشت 1391 ، 00:10)

   

  نظرات 

   
  0 تقي خاني جمعه 23 خرداد 1393 ، ساعت 12:27
  بإسلام جناب اقاي أنصاري ارزو ميكنم هميشه باينده باشيد همسرم از كارخانه دارا ن وتوليد كنند كان موفقي بود كه سي وبنج سال است كه باهشتادنفرنيروب طورمستقيم مشغول فعاليت بوده ودرحدخودمان در رفاه كامل بودين وهم جنين دستكيرمردم سه سالي ست كه دجار بحران شديد مالي شده ايم. ولي بدليل. معوقات بانكي وبيمه وكاركران وتعدادي بستانكارتجااري كه مانع. فعاليت. ما ميشود درخواست دارم. إكرامكان دارد مارا مساعدت بفر ماييدتابتوانيم. از مصادره شدن محل كارخانه توسط بانك وجلوكيري ازتوقيف أموال كارخانه كه تنها دارايي ماست جل كيري كنيم مدارك ومستندات موجود است وهم جنين درخواست بازديد المحل كارخانه كه درقبا أن ميتوانيم سند كارخانه رابنام كنيم باهر راهي كه ميشوداعتمادتان جلب شود ما كوتاهي. نمي كنيم فقط شمارابخدا زندكي مابه نخي وصل است باورم نميشه روزي مشكل كشاي ديكران بوديم والآن درحال تقاضاكردن أصلي تم خراقاني ست إكرامكان دارد مساعدت بفرماييد أكر لازم دانستيدعلت بدي امدن مشكلات رابا مدارك. موجود خدمتنا ن شرح خواهم داد با تشكر
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  0 مجتبی منصوربیگی چهارشنبه 21 آبان 1393 ، ساعت 08:40
  با سلام حضور آقای علی انصاری و مسئولین سایت این بزرگ مرد ایران زمین
  اینجانب مجتبی منصوربیگی متولد 1361 مدتی هست که عقد کرده و از لحاظ مالی در شرایط بسیار بدی هستم طوری که این فشار مالی و کاری زندگی مارا تیره و تار کرده است و آرامش را از زندگی ما را سلب نموده است. لذا از مسئولین سایت آقای علی انصاری خواهشمند است پیام بنده حقیر را به اطلاع علی انصاری برسانید تا با عنایات بی دریغشان زندگی ما را دچار آرامش کند.
  انشاءالله خداوند مهربان آرامش و سربلندی ابدی نسیبتان کند.
  التماس دعا
  آدرس: ایلام- خ شهیده ربابه کمالی- کوچه بصیرت
  شماره تماس: 09188440386
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  +3 سحر شنبه 11 بهمن 1393 ، ساعت 17:56
  باعرض سلام
  من دنبال شماره تماس شماهستم.
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  +12 باهوش يكشنبه 16 فروردين 1394 ، ساعت 19:28
  وایسا الان میاد شمارشو میزاره
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  0 ماهان نوری يكشنبه 18 مهر 1395 ، ساعت 16:02
  عالی بوووووووودددددد د lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  +1 علی پنجشنبه 23 بهمن 1393 ، ساعت 13:26
  همه اینا کشک اگه غلامعباس علیخانی شهردار سابق یافت اباد بااین اقایون زمینهای یافت اباد باپولهای که از دانسفهان نوزول کردن نمخوردن الان همون خیابان زاهدی بودن
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  -2 مهدی چهارشنبه 26 فروردين 1394 ، ساعت 10:50
  حسودیت میشه یکی پیشرفت میکنه؟
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  0 محمد انصاری جمعه 20 اسفند 1395 ، ساعت 17:16
  سلام این آقا سپاهی هستش دیگه تا اخرشو بخونید
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  +4 محمدرضا پنجشنبه 10 ارديبهشت 1394 ، ساعت 10:46
  من خودم دانسفهانی ام . چرت و پرت نگو کی نزول کرده؟؟؟؟
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  0 مهدی چهارشنبه 26 فروردين 1394 ، ساعت 10:49
  باسلام خیلی دلم میخواد از نزدیک ایشان رو ببینم ولی میدونم سرشون شلوغه وهرکسی نمیتونه باهاشون ملاقات داشته باشه اگه کسی شماره ای داره ممنون میشم حتی تلفنی هم صداشونو بشنوم کفایت میکنه.
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  -3 غفا ری شنبه 19 ارديبهشت 1394 ، ساعت 16:12
  باسلام و خدا قوت بنده از ورزشکاران جامعه ایرانی میباشم ک به اسپانسر نیازمندم تا مرا حمایت کندن تنها من بلکه ورزشکارانی که واقعا استعداد در خشیدن دارند .لطفا در صورت امکان اگر جناب اقای انصاری پیشنهاد بنده را خوانده اند تماس حاصل نمایند.09302544219
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  +12 شیدا پنجشنبه 18 تیر 1394 ، ساعت 19:04
  با سلام ،،من دختر یکی از کارگران منزل دوم در سعادت اباد ،،ک برای تعمیر در دستمهندس .........هستم ،پدر من در خانه شما از نردبون افتادن ،،،ب اورژانس زنگ نزدن وچند تن از کارگر ها ایشون رو ب بیمارستان شهدا در تجریش رساندن ولی انقدر حالایشون بد بود ک ایشون رو ب چند تا بیمارستان معرفی کردن،پس از ۶ ساعت عمل جراحی روی پای ایشون ،الان پدرم ۸ ماه باید تو خونه بمونن ،،،،،بیمه هم نداریم ،من و برادرم دانشجو هستیم ک برای خرج خونه و خرج پدرم مجبوریم دانشگاه نرییم ،،میدونیم ک کسی ب شما اطلاعی نداده ،اما بدونید ک حتی دریغ از یک تلفن برای احوال پرسی ب ما زنگ نزدن ،با هر اوضاعی از ما گذشت ،اما بد نیست ک هراز گاهی نگاهی ب زیر دست ها و کارگر هایتان بندازید ،،با تشکر
  صرفا جهت اطالاع گفتم ،،،یا علی
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  0 پرنیا قاسمی دوشنبه 26 مرداد 1394 ، ساعت 09:42
  [fv]paسلام من میخوام اگر که امکانش هست با شما به منطور راهنمایی صحبت داشته باشم ممنون rnia Gasemi[/fv]
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  -2 پرنیا قاسمی دوشنبه 26 مرداد 1394 ، ساعت 09:44
  سلام من میخوام اگر که امکانش هست به منظور راهنمایی با شما صحبتی داشته باشم ممنون
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  -1 محمد جمعه 20 شهریور 1394 ، ساعت 23:18
  سلام /قضا وقدر چیست!؟ همیشه به نیاز مندان کمک کن بدان دنیا دیگر بهترین سرماییت همین است تشکر من ا.. توفیق
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  0 یگانه يكشنبه 22 شهریور 1394 ، ساعت 10:12
  با سلام .من مشکل مالی دارم که زندگی رو برام سخت کرده.اگر کسی میتونه من رو راهنمایی و هدایت کنه لطفا با من تماس بگیرید.
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  0 مریم يكشنبه 22 شهریور 1394 ، ساعت 16:26
  با سلام خدمت آقای انصاری.اگر امکانش هست شماره ای از شما می خواستم.و نیازمند کمک شما می باشم.
  ممنون می شم اگر گوشه چشمی به ما بیندازید.
  محتاج کمکتان هستم.
  مرسی
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  0 فاطمه دوشنبه 23 شهریور 1394 ، ساعت 18:50
  سلام. من 27 سالمه و 4 سال سابقه کار حسابداری (خزانه داری ) دارم.علاقه بسیار زیادی در شغل امور بانکی دارم ولی متاسفانه به دلیل شرط معدل در آزمون ها شرکت نکردم . امیدوارم با ارسال این مطلب شانسی برای ورود به بانک آینده داشته باشم .با تشکر
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  0 مسعود دوشنبه 25 آبان 1394 ، ساعت 00:56
  من يك جوان ٢٦ ساله هستم مشغول شغل ساخت و ساخت ساختمان
  زميني دارم مخصوص پاساژ مبلمان دوست دارم با كسي مشاركت كنم
  اگر مايليد لطف كنيد تماس بگيريد.ممنون.
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  +1 seyed جمعه 06 آذر 1394 ، ساعت 17:36
  آقا هم خوش به حالش ، هم نوش جونش عرضشو داشت درآورد.
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  0 هم وطن دوشنبه 23 آذر 1394 ، ساعت 10:32
  سلام خسته نباشید
  حاچ آقا ما گدا نیستیم فقط مشکل داریم مشکل ما اینکه چک برگشتی پدرم داره ما فقط نیاز به وام داریم چیزی هم برای فروش نداریم نه خونه نه ماشین اگه داشتیم هیچ وقت مزاحم شما نمیشدم اگه پرداخت نکنیم پدرمو میبرن آنوقت بدبختی ما بیشتر میشه بخدا ما آبروداریم تورو به خدا کمکمون کنید میگم فقط یه وام کارمارو درست میکنه پدرمو نجات میده خواهشم میکنم مادرم ناراحتی قلبی داره میترسم. تورو حون بچه هات تا سر برج هم بیشتر فرصت بهمون ندادن درمانده شدیم به هم دری بخوای زدیم تا یکی شمارو معرفی کرد گفتم ما گدا نیستم فقط کمک میخواهیم.
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  0 مختاری دوشنبه 30 فروردين 1395 ، ساعت 08:59
  بنده تمام زندگی و تحصیلاتم رو مدیون این مرد بزرگوار هستم .
  از زمانی که برای کارشناسی برق وارد دانشگاه صنعتی شریف شدم و بعدش که از دانشگاه تراز الف اروپایی در مقطع کارشناسی ارشد فارغ التحصیل شدم .
  الان در یکی از پروژه های ایشان درحال فعالیت می باشم تا خدمتگذاری کنم و جبران تمام محبتها و زحماتشون باشه .
  امیدوارم بتونم براشون مفید باشم .
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  +1 مختاری دوشنبه 30 فروردين 1395 ، ساعت 09:01
  بنده تمام زندگی و تحصیلاتم رو مدیون این مرد بزرگوار هستم .
  از زمانی که برای کارشناسی برق وارد دانشگاه صنعتی شریف شدم و بعدش که از دانشگاه تراز الف اروپایی در مقطع کارشناسی ارشد فارغ التحصیل شدم .
  الان در یکی از پروژه های ایشان درحال فعالیت می باشم تا خدمتگذاری کنم و جبران تمام محبتها و زحماتشون باشه .
  امیدوارم بتونم براشون مفید باشم .
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  0 H سه شنبه 25 آبان 1395 ، ساعت 23:48
  آفرین به معرفتت بعد از دانشگاه شریف و اروپا برگشتی پیشش براش کار میکنی
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  0 مختاری دوشنبه 30 فروردين 1395 ، ساعت 09:51
  این مرد بزرگوار انسانی است نمونه و وطن دوست که از نظر بنده تاریخ ایران تا بحال بخودش ندیده و تکرار شدنی هم نیست ...
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  0 احمد سه شنبه 31 فروردين 1395 ، ساعت 00:13
  با سلام آقاي انصاري خاستم فقط بگم فداي داري سربازتم !!!
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  0 خدمات بازار شنبه 04 ارديبهشت 1395 ، ساعت 17:30
  سلام آقای انصاری از زمانی که تعویض مدیریت انجام شده مدیرجدید به مااجازه حرف زدن درموردسرپرست خدمات نميده این آقای سرپرست حق مارومیخوردوقتی شماقربانی میدهددوتاسه کیلوگوشت لخت میبره به ما استخوان ميدن يا ازبازاروسایلی مثل گلدان و موکت نمازخونه خارج میکند وباتهدید کردن اخراج شدن ازکارهای خودلاپوشانی میکند و نسبت فامیلی با مدیریت جدید دارن من اعتراض کردم ازاين که کسی ازاين موضع باخبرنشه من ازکاراخراج کردن ازشماتقاضادارم به کارمن رسیدگی کنیدبه خداماخدماتی ها آدم هستیم من زن و بچه دارم الان بیکار شدم تو این موقعیت بی کاری با این همه خرج گرون و قسط و قرض چجوری کار پيدا کنم
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  0 مظلوم يكشنبه 19 ارديبهشت 1395 ، ساعت 13:08
  با سلام خدمت تمامی خوانندگان این مطلاب و مدیر محترم سایت اگر جیگر نوشتن این درد و دل را داشته باشد.
  1- اقایان ایکس و ایگرگ و هر پولدار فعلی را که میبینید با یک حساب سرانگشتی و دقیق تمام حرکات کلیشه ای ایشان قابل رسد و تامل خواهد بود یه عنوان مثال.
  صاحب بانک خصوصی یا بازار مبل یا بازار موبایل و .... برابر قوانین ج ا ا میبایست به وزارت دارایی مالیات پرداخت نماید ولیکن با یک حرکت ماهرانه مثلا اگر 2 میلیارد به دارایی بدهکار میشود را با ساخت مسجد و ارایه صورت مالی نشان خواهد داد که برای ساخت مسجد 6 میلیارد هزینه نموده با احتساب این اعداد و ارقام خیلی راحت مالک محترم و بدهکار مالیاتی با حبه نمودن مسدجی که به اصطلاح 6 میلیاردبرای ساختش هزینه کرده است مبلغ 4 میلیارد از دازایی بابت عملکرد سالهتای بعد طلب کار خواهد شداین هم راه پول دراوردن.......
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  -1 مسعود عمویی يكشنبه 02 خرداد 1395 ، ساعت 12:05
  با سلام و عرض ادب بنده اهل و ساکن زادگاه شما ادانسفهان-اسفرورین هستم پسر میرزاقا اولین راننده منطقه شاید شما منو نشناسید ولی پدر شما خانواده ما رو کاملا میشناسند بنده 40 سال دارم که صاحب دو عدد اف هاش شرکت نفتی و توزیع مرغ حومه دست من بود و برایم مشکلی پیش اومده اومدم شما رو در کیسون ملاقات کنم نذاشتند اگه میشه حتما یه شماره تماس برام بفرستید یا زحمت بکشید ترتیبی بدید شما رو ملاقات کنم شما مایه افتخار تات زبان هستید هم شهری عزیز شماره تماس بنده:09904335008 یا 09127888415
  خدمتکار و دوستدار شما حاج مسعود عمویی منتظرم
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  0 هنگامه پنجشنبه 03 تیر 1395 ، ساعت 14:28
  با سلام و احترام
  مطمئن نیستم این پستهارو بخونید ولی تیری است در تاریکی!
  من یکسالیه که ازدواج کردم و با همسرم به دنبال تهیه خونه هستیم.هردومون دانشجوی علوم پزشکی هستیم یعنی بلافاصله بعد فارغ التحصیلی میریم سرکار.برای خونه خریدن دنبال وام بلند مدت با سودکارمزد کم هستیم.اگه براتون مغدور باشه یه وام بهمون بدین اقساطشم بموقع میتونیم پرداخت کنیم.ممنون میشم.
  آدرس ایمیل
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  +2 Ali يكشنبه 06 تیر 1395 ، ساعت 17:46
  سلام اقاي علي انصاري. خواستم مطلبي را به شما اطلاع. بدم راجب هومن سابقي كارمند خود شما اين اقا. تا چهارسال پيش پرايدي با زور داشت ولي الا در عرض چهار سال صاحب منزلي در كيشا به مبلغ بالاي يك ميليارد و ويلا شمال ماشين سونتا مغازه در لالزار جديد ا هم ماشين بي ام و به مبلغ ٥٠٠ ميليون وغير سفرهاي خارج همچنين پدر و برادر ايشون هم همينطور صاحب ويلا ماشينهاي خارجي شدند از اون موقع كه پيش شما كار ميكنند ميخاستم بدونم اين چه كاري كه ماهي. ١٠٠ ميليون تو اين بازار اينا دو برادر و پدر در ميارن خواستم بدونم. انقدر اموال شما حساب كتاب نداره
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  0 رضا جمعه 25 تیر 1395 ، ساعت 14:47
  سلام حاجی.
  من یه کارگر ساده هستم..دریکی از شهرهای کویری
  هرچی تلاش و کار میکنم نتونستم پس انداز کافی برای خرید خونه جمع کنم..ازتون خواهش میکنم اگر براتون مقدوره کمکم کنید.ممنون
  09352786046
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  +1 Samira Hamrang سه شنبه 05 مرداد 1395 ، ساعت 03:19
  سلام ب همگی آیا همچنین شخصیتی ب مانگاه میکنه ک کمکم کنه . اینا جز خودشون کسی رو قبول ندارن و آدم حساب نمیکنن اینا اگه کمک کردن بلد بودن وضعشون این نبود منم نیاز مالی شدیدی دارم اما کو دست کمک بگیر نمیدونم شاید این با اونای دیگه فرق داشته باشه
  آدرس تلگرامم سامی 6668 اگه ذره ایی مایل ب کمک بودید ممنون میشم هرچند خیال پردازم
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  0 Samira Hamrang چهارشنبه 06 مرداد 1395 ، ساعت 03:04
  سلام جناب آقای انصاری یه حس خاصی میگه بالاخره شما بهم کمک میکنید اول خدا بعد امیدم ب شماست بدجوری گیرم من فقط یه وام 20 ملیونی میخوام بخدا ضامنم میارم زندگیم بخاطربدهی هنسرم داره خراب میشه :'(:'(:'(:'(:'(:'( خواهش میکنم لطفا 09379804448 لطفا :'(
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  0 میلاد چهارشنبه 20 مرداد 1395 ، ساعت 22:59
  اقای انصاری منوباید ببینمتون
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  0 میلاد چهارشنبه 20 مرداد 1395 ، ساعت 23:04
  سلام اقای هلی انصاری شاید پیام منو نبینین ولی من حرفمو میزنم من ازتون ن پول میخام ن چیزی فقط میخام باهاتون اشنا شم و تجربیاتتون رو بهم بگید تا بتونم در اینده موفق شم اگ این پیاممو دیدین لطفا بهم زنگ بزنید ی دنیا ممنون 09371141127
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  0 مهدوی جمعه 12 شهریور 1395 ، ساعت 23:43
  به نام عاشق ترین فقط خلاصه و مفید از مولا علی ثروت جایی انبوه نمیگردد مگر حق مظلومی در جای دیگر پایمال شده باشد خوشابه حال خودمان که دست دو کودک بینوارا با نداریمان میگیریم و شبهااسوده می خوابیم
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  +1 مهدوی جمعه 12 شهریور 1395 ، ساعت 23:54
  مردم چ قدر بدبختند که از غیرخدا توقع هایی دارند مولا در موردثروت باداورده چی میگه حق مظلومی تا ضایع نشه ثروتمندهای قارچ مثل شما سبز نمشوند
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  0 H سه شنبه 25 آبان 1395 ، ساعت 23:51
  از کجا میگی باد اورده
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  0 مرندي دوشنبه 15 شهریور 1395 ، ساعت 17:28
  با سلام من فكرميكنم ازشما سرمايه دارترم چون دوفرزند تيزهوش دارم كه مددال. المپيادي رياضي و كامپييوتر دارند وسرمايه هاي واقعي هستند وازچندكشوردعوتن امه تحصيلي و اقامت رايكان شده است من لذت ميبرم ياشما
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  0 محمد چهارشنبه 12 آبان 1395 ، ساعت 09:58
  سرنوشت قارون رو تو قران بخونید این نمایش ثروت پایان خوشی نداره
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  0 محسن چهل میران دوشنبه 24 آبان 1395 ، ساعت 13:27
  سلام
  اینجانب سی ساله دارای کد ملی 4324657076 دانشجوی کارشناسی عمران تماس 09121818217 متاهل دارای یک فرزند چهار ساله در حال حاضر پیمانکار ساختمان و راه و مشاور املاک میباشم و بدلیل دست خالی بودن و وضعیت اقتصادی حاکم بر جامعه از لحاظ درآمد عاجز ماندم اگه برام فرصتی محیا نمایید تا در کنار شما و هر شهری که شما امر نمایید خدمتگزارتان باشم. با توجه به توانمندی و روابط عمومی خودم قول میدم پشیمان نمیشوید
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  0 m سه شنبه 16 آذر 1395 ، ساعت 13:02
  سلام.آقای انصاری من بعلت مشکل مالی بابدهی های زیادی مواجهم که بالطبع این مسئله خود مشکلاتی را بهمراه میآورد . درحال حاضر به 4میلون تومان نیاز مبرم مبرم دارم.آیا میتوانید به هرصورتی وامی را درخواست داشته باشم؟Z_eliza90@ yahoo.com
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  0 حق بده سه شنبه 05 بهمن 1395 ، ساعت 04:50
  سلام خدمت حاج آقاانصاری بنده مادرپسری هستم که درزمینه فوتبال تلاش میکنه ایشون الان درتیم تراکتورویژن تهران مشغول هست من دوسدارم پسرم به جایگاه بالاتری برسه میترسم الان هی این تیم اون تیم کنن بچم خسته بشه من شنیده ام شمااسپانسرتیم استقلال هستید لطفآ دسته بچه منم بگیرید انشاءالله خدادستتوبگیره درضمن پسرمن 18سالش هست ارادتمندشما یه مادرنگران شماره تماس09195325629حق بده لطفآ صدای دل منوبشنوید منم دعاگوتون میشم شما که به چیزی احتیاج نداریدحق نگهدارتون
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  0 حج کا چهارشنبه 20 بهمن 1395 ، ساعت 22:39
  اقاعلی ماها همین طرزفکروحسادت وبدبینی داشتیم که بجایی نرسدیم.من خودم شخصی هستم درجامعه بخوبی حضوردارم ازخانواده وحسن نیت این اقای اتصاری زیاد شنیده ام..بنده درغرب کشور زندگی میکنم ونویستده هستم..
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   

  افزودن نظر

  کد امنیتی
  بازنشانی

  آموزش نخبه پروری

   

  اگر می خواهید با راهکارهای مختلف جهت افزایش تولید-بازاریابی-برندینگ آشنا شوید کلیک کنید

  اگر تصمیم به ایجاد کسب و کار جدیدی دارید کلیک کنید

   

   

  محصولات فروشگاه
  پربازدیدترین مطالب
  سرمایه گذاری - استخدام

  شرایط سرمایه گذاری  و اعطای نمایندگی

  http://www.n-javan.com/aks/sarmaye.gif

  آخرین محصولات
  کلیه حقوق سایت متعلق به موسسه رشد خلاقیت نوآوران جوان می باشد