خرید پستی

  http://www.n-javan.com/aks/sarmaye.gif

   

  ارتباط با ما

  تماس با ما

  درباره ما

  عکسهای مراسمهای موسسه

  آشنایی با کارشناسان موسسه

  شماره پیامک ما

  30006016285212

  لطفا پیغامتان را به شماره بالا پیامک کنید

  موقعیت شما در سایت
  صفحه اصلی
  شمارنده
  آموزش نخبه پروری

  http://www.n-javan.com/aks/kar.jpg

  http://www.n-javan.com/ghatar/125112_313.jpg

   

  Home

  گالری عکسها

  http://www.n-javan.com/aks/click.jpg

  

  ثبت نام در دوره کارآفرینی GYBI (سطح یک) - ساخت و پرورش ایده های کسب و کار

  موسسه رشد خلاقیت - دوره های مدرسه مجازی

  اگر میخواهید در دوره سطح یک  کارآفرینی ثبت نام نمایید متن  زیر را با دقت مطالعه  نمایید

  این دوره بر اساس الگوی GYBI طراحی گردیده است،سازمان جهانی ILO به همه پیشنهاد می کند قبل از راه اندازی کسب و کار اول دوره GYBI را بگذرانند تا در کسب و کار خود موفق باشند .این دوره می تواند برای همه افرادی که میخواهند کسب و کار راه اندازی نمایند و یا کسب و کار خود را بعهبود ببخشند مفید باشد

  مدرس : مهندس علی زارعی

  سرفصل های دوره عبارتند از:

  ایده کسب و کار چیست؟ چگونه می توان ایده های کسب و کار را پیدا کرد؟

  آیا شما فرد مناسبی برای راه اندازی کسب و کار هستید؟

  تمرین ارزیابی شخصیت شما برای راه اندازی کسب و کار(به صورت تست و نظر کارشناسی)

  پرورش ایده های کسب و کار

  روشهای دستیابی به بهترین ایده های کسب و کار

  تحلیل ایده های کسب و کار

  تحقیق میدانی

  تجزیه و تحلیل با استفاده از تکنیک SWOT

  مدت دوره : شش هفته می باشد و فراگیر در پایان نکات آموزشی بسیاری را خواهد آموخت

  شهریه ثبت نام در دوره آموزشی کارآفرینی 98هزار تومان می باشد

  توجه : این دوره پیش نیاز دوره SYB بوده و تنها کسانی می توانند در دوره بعدی(سطح دو) شرکت نمایند که این دوره را با موفقیت بگذرانند

  جهت ثبت نام در دوره کارآفرینی روی لینک ثبت نام کلیک کنید

  در پایان دوره به کلیه فراگیران گواهی نامه پایان دوره از طرف موسسه رشد خلاقیت نوآوران جوان اعطا می گردد

  پس از تکمیل فرم  ثبت نام ظرف 48 ساعت جهت ارسال نام کاربری ، رمز و راهنمایی های لازم با شما تماس گرفته خواهد شد

  نظر مدرس راجع این دوره و نحوه تدریس و زمان کلاسها

  با سلام به بازدیدکنندگان عزیز ، علی زارعی هستم مدرس کارآفرینی و دارنده مدرک مربیگری کارآفرینی با روش SIYB

  انگیزه من از تشکیل این دوره آنست که کلیه نکات مربوط به ایده های کسب و کار را به فراگیران آموزش دهم.این دوره بر اساس الگوی استاندارد SIYB و سازمان جهانی ILO ارائه می گردد.در این دوره من سطح GYBI را آموزش خواهم داد(Generate Your Business Idia ) این مرحله می تواند برای کسانی که میخواهند کسب و کاری را شروع نمایند و یا کسب و کار خود را بهبود ببخشند مفید واقع شود.در ابتدای دوره تست شخصیت و ارزیابی فردی خواهیم داشت و در طول دوره علاوه بر درس شما عزیزان را راهنمایی خواهم نمود.البته من در بحث آموزش بسیار سخت گیر هستم چون همیشه دوست دارم کارم تضمینی باشد.فراگیران اگر کلیه آموزشها را به خوبی انجام دهند در پایان دوره نتایج فوق العاده ای خواهند گرفت و می توانند وارد مرحله دوم یعنی SYB شوند و با گذراندن مرحله دوم به مرحله سوم IYB ورود پیدا خواهند کرد .جمع 3 مرحله 14 کتاب در سازمان جهانی ILO دارد که به نظر من مرحله اول یعنی همین دوره ای که الان برایتان گذاشته ام از همه مراحل مهم تر می باشد.

  کلیه آموزشها در مدرسه مجازی خواهد بود و در پایان دوره کسانی که مایل هستند می توانند در یک جلسه حضوری هم شرکت نمایند.با توجه به اینکه برخی از فراگیران از خارج کشور علاقمند به شرکت در دوره هستند هیچ نگرانی برای کلاس حضوری وجود ندارد.ما در مدرسه مجازی کلیه امکانات پیشرفته یک دانشگاه از قبیل ورک شاپ ، مولتی مدیا ، ارائه تکلیف و تمرین و ... را داریم و حسن مدرسه مجازی به این است که هر کسی می تواند در زمان دلخواه خود به سایت مراجعه و درس و  تکالیف را ببینید .البته حضور و غیاب هفتگی خواهیم داشت و همه فراگیران باید هفته ای چند بار جهت گرفتن درس جدید و انجام تکالیف به سایت مدرسه مجازی مراجعه نمایند.

   

   

  SIYB چیست؟

  یکی از برنامه موفق سازمان بین‌المللی کار (ILO)به منظور توسعه اقتصادی جوامع و ایجاد کسب و کار توسط کارآفرینان بالقوه و بالفعل، برنامه آموزشی SIYB است. گروه هدف این برنامه آموزشی فراگیران بزرگسال و با سواد می‌باشد. زیرا تمامي مواد و محتوای آموزشي SIYB به زباني ساده و بياني آسان نوشته شد‌ه‌اند. همچنین براي تشریح مفاهيم و راه‌حل‌ها، از توضيحات گام به گام و شكل‌ها به شيوه‌اي شفاف و روان استفاده شده است. مثال‌هاي مرتبط و تمرين‌ها، ويژگي‌هاي مهم اين مواد آموزشي هستند كه فراگيران را قادر مي‌سازند مفاهيم و فنون گوناگون كسب و كار را به سرعت و در عمل به كار گيرند.
  برنامه‌ي SIYB از راهبرد همكاري با موسسات آموزشی استفاده مي‌كند. بنابراين، ابتدا لازم است، مربياني در سازمان‌هاي همکار توسط مربیان ارشد (Master Trainer) آموزش داده شوند و سپس اين مربيان آموزش‌ديده (Trainer)، اصول راه‌اندازی کسب و کار و كارآفريني (Entrepreneurship) به کارآفرینان بالقوه و بالفعل آموزش ‌می‌دهند و در بلند مدت سازمان‌هاي همکار آموزشی خود عامل مستقل برگزاري برنامه‌هاي آموزشي SIYB خواهند بود.
  محتوای آموزشی طراحی شده برای فراگیران بزرگسال به منظور راه‌اندازی کسب و کار، شامل کتاب GYBI و مجموعه‌ي آموزشي SYB و بازی های کسب و کار (SBG) است.
  كتاب آموزشي GYBI در مرحله‌ي پرورش ايده‌ي كسب و كار مورد استفاده قرار مي‌گيرد. اين كتاب بر شيوه‌هاي كاربردي براي استفاده از تكنيك‌هاي مختلف ايجاد و پرورش ايده تأكيد دارد و فراگيران را قادر مي‌سازد مناسب‌ترين ايده را براي راه‌اندازی کسب و کار خود شناسايي نمايند.
  مجموعه‌ي آموزشي SYB شامل كتاب آموزشي SYB و كتابچه‌ي طرح كسب و كار مي‌باشد. كتاب راهنماي SYB كارآفرينان بالقوه را با استفاده از رويكردي گام به گام براي تهيه‌ و تكميل طرح كسب و كار راهنمايي مي‌كند. در هر مرحله، نمونه‌هاي كاربردي از كسب و كارهاي نوپا و بخش‌هايي از برنامه‌هاي كارآفرينان به همراه فعاليت‌ها و تمرين‌هاي مرتبط ارائه گرديده است.
  در مجموعه IYB اصول و مفاهيم مديريتي و روش‌هاي اداره بنگاه به صاحبان و مديران بنگاه‌هاي كوچك توليدي و خدماتي آموزش داده مي‌شود كه درصدد بهبود فرآيندهاي مديريتي خود هستند. IYB به منظور پاسخگويي و برآورده سازی نيازهاي آموزشي گروه هدف خود، به صورت مدولار يا پودماني ارائه می‌شود.
  بازي كسب و كار (SBG) نیز ابزاري است كه يادگيري عملي را ضمن آموزش‌هاي GYBI و SYB امكان‌پذير مي‌سازد و به شركت‌كنندگان فرصت مي‌دهد تا بتوانند براي كسب و كار تصميم‌گيري كنند، مفاهيمي را كه طي آموزش آموخته‌اند به كار گيرند و اثرات آن را در محيطي آموزشي و در عين حال جالب و سرگرم‌كننده، تجربه كنند.
  نتایج حاصل از اجرای برنامه SIYB در جهان تا پایان سال 2008 میلادی که توسط بیش از 850 سازمان آموزشی در بیش از 100 کشور انجام گرفته ‌است، منجر به آموزش بیش از 1.4 میلیون نفر کارآفرین طی 15 سال آموزش و ایجاد 300 هزار کسب و کار با بیش از 1.5 میلیون شغل شده است.

  اختصارها:

  SIYB: Start and Improve Your Business
  GYBI: Generate Your Business Idea
  SYB: Start Your Business
  IYB: Improve Youe Business
  SBG: SIYB Business Game

   

   

  جهت آشنایی بیشتر با مدرسه مجازی اینجا کلیک کنید

  آخرين بروز رساني (سه شنبه ، 4 آذر 1393 ، 11:15)

   
  آموزش نخبه پروری

   

  اگر می خواهید با راهکارهای مختلف جهت افزایش تولید-بازاریابی-برندینگ آشنا شوید کلیک کنید

  اگر تصمیم به ایجاد کسب و کار جدیدی دارید کلیک کنید

   

   

  محصولات فروشگاه
  پربازدیدترین مطالب
  سرمایه گذاری - استخدام

  شرایط سرمایه گذاری  و اعطای نمایندگی

  http://www.n-javan.com/aks/sarmaye.gif

  آخرین محصولات
  کلیه حقوق سایت متعلق به موسسه رشد خلاقیت نوآوران جوان می باشد