خرید پستی

  http://www.n-javan.com/aks/sarmaye.gif

   

  ارتباط با ما

  تماس با ما

  درباره ما

  عکسهای مراسمهای موسسه

  آشنایی با کارشناسان موسسه

  شماره پیامک ما

  30006016285212

  لطفا پیغامتان را به شماره بالا پیامک کنید

  موقعیت شما در سایت
  صفحه اصلی
  شمارنده
  آموزش نخبه پروری

  http://www.n-javan.com/aks/kar.jpg

  http://www.n-javan.com/ghatar/125112_313.jpg

   

  Home

  گالری عکسها

  http://www.n-javan.com/aks/click.jpg

  

  کتاب "تلاشی مداوم تا خلق موفقیت"بر اساس زندگینامه کارآفرین برتر آقای عبداله مدنی نویسنده:مهندس علی زارعی

  کارآفرینی و افزایش ثروت - فروش کتاب

  جهت اطلاعات بیشتر درباره خرید این کتاب اینجا کلیک کنید

   

  کتاب  "تلاشی مداوم تا خلق موفقیت" به داستان زندگی آقای عبداله مدنی که از کارآفرینان برتر ملی می باشند می پردازد.

  فهرست مطالب کتاب

  مقدمه

  در سالهای اخیر مهمترین موضوع کشور بحث اشتغال و کارآفرینی می باشد. اگر بخواهیم به صورت علمی و صحیح این موضوع را بررسی نماییم و در نهایت برای پیاده سازی اقتصاد مقاومتی ،تولید و اشتغال گام برداریم ابتدا باید مهمترین ارکان این بخش که همان کارآفرینان موفق و خوش فکر می باشند را شناسایی نموده و با الگوسازی زندگی آنان بستر رشد جوانان و علاقمندان را فراهم آوریم.یکی ازنکات جالبی که علم NLP به ما می گوید این است که اگر شخصی را در زندگی الگو قرار دهیم و دقیقاً کارهایی که آن شخص در زندگی خودش انجام می دهد انجام دهیم، پس از مدتی ما هم به یک نفر مانند همان شخص با همان الگوهای رفتاری موفق تبدیل می شویم.این اتفاق کاملاً علمی بوده و در همه زمینه های فرهنگی – هنری – ورزشی و... اثبات شده است. بر طبق این اصل از سال ۱۳۹۰ فعالیتهای گسترده ای در موسسه رشد خلاقیت نوآوران جوان و به کوشش  جناب مهندس علی زارعی انجام گرفت که ثمرات بسیار خوبی را در ارائه راه کارهای جدید آموزشی به ارمغان داشت که می توان به پروژه قطار جادویی – مسابقات کارآفرینی  کسب و کار – شبکه کودکان کارآفرین – جشنواره ملی راهکار و ... اشاره نمود.در سال ۱۳۹۵ و با حمایت وزارت تعاون-کار و رفاه اجتماعی حرکتی جدید آغاز گردید که تبدیل زندگی کارآفرینان برتر کشور به داستان و چاپ آن به صورت کتاب می باشد.ضمن تشکر از مدیر کل محترم دفتر توسعه کارآفرینی وزارت تعاون-کار و رفاه اجتماعی خانم دکتر ریاحی در این کتاب به داستان زندگی یک کارآفرین توانمند و محبوب می پردازیم.آقای عبداله مدنی که بزرگترین کلینیک زیبایی خاورمیانه را در تهران تاسیس نموده اند. این کتاب به داستان زندگی ایشان می پردازد که امیدواریم روشهای ایشان در فتح قله های موفقیت بتواند مسیری را برای جویندگان راه روشن نماید.کتاب به قلم مهندس علی زارعی مدرس و کارشناس خلاقیت و کارآفرینی  می باشد.

  رزومه ی آقای عبداله مدنی

  در ابتدا به صورت اجمالی به رزومه آقای عبداله مدنی  می پردازیم.ایشان متولد سال 1358 در تهران بوده و فارغ التحصیل رشته مهندسی مکانیک دانشگاه آزاد واحد تهران – جنوب می باشند.وی یکی از کارآفرینان برتر کشور و مدیرعامل گروه کلینیک های آتریسا است. این گروه شامل 3 شعبه در تهران و بیش از یکصد نفر شاغل در زمینه های مختلف می باشد و با داشتن بیش از 21 دستگاه فعال در زمینه لیزر موهای زائد و همچنین دیگر تجهیزات مورد نیاز کلینیک های زیبایی از بزرگترین و مجهزترین مراکز خاورمیانه می باشد. در حال حاضر و بنا بر اعلام کنگره جهانی زیبایی که مهر ماه سال ۱۳۹۶ در کشور فرانسه با نام imcas برگزار گردید مراکزی که در کشورهای دیگر خاورمیانه و یا اروپا مشغول به کار هستند نهایتاً به ۶ تا ۱۰ دستگاه لیزر مجهزند و کلینیک زیبایی آتریسا با ۲۱ دستگاه لیزر پیشرفته cynosure و ارائه خدمات با تمام ظرفیت در طول روز بزرگترین مرکز در کل جهان می باشد. البته کلینیک زیبایی آتریسا کلیه خدمات زیبایی نظیر جراحی ها ،کاشت مو ،بوتاکس و... را نیز ارائه می دهد.

  گروه کلینیک های آتریسا با رعایت استانداردهای بین المللی، به عنوان کلینیک برتر همایش کیفیت در سال 1397 انتخاب گردید.

  سخن نویسنده

  از اینکه بار دیگر و با داستان زندگی یک کارآفرین برتر ایرانی همراه شما خواننده گرامی می باشم بسیار خرسندم.امیدوارم خواندن این کتاب بتواند در شما شور و انگیزه ایجاد نموده و یک قدم دیگر به موفقیت نزدیک تر شوید.آقای مدنی در مسیری که از دوران نوجوانی ایشان شروع شده است به موفقیت رسیده اند و اغلب نکات لازم برای موفقیت در کسب و کار در زندگی ایشان کاملاً مشهود می باشد.آقای مدنی هیچگاه از کار کردن ترسی نداشته اند و از دوران  نوجوانی در بازار تهران مشاغل مختلفی را تجربه نموده اند .نکته جالب در زندگی ایشان آنست که در چند زمینه مختلف کاری موفق شده اند و نکته مهم آنست که انگیزه زیادی برای موفقیتهای بیشتر در آینده دارند.

  این انگیزه در زمان مصاحبه من را به یاد آقای وارن بافت انداخت که در آستانه دهه نهم زندگی خود و در حالیکه از نظر ثروت در رده دوم یا سوم جهان قراردارد برای 30 سال آینده خود برنامه ریزی می کند!

  البته آقای مدنی در زمان نگارش این کتاب در دهه سوم زندگی خود هستند ولی با وجود اینکه از نظر مالی مشکلی ندارند باز در حال برنامه ریزی برای چند دهه دیگر زندگی خود هستند که کسب و کارشان را گسترش دهند!

  در واقع این انگیزه و تلاش در بین همه کارآفرینان مشترک می باشد و تفاوت اصلی این افراد با دیگران هم همین روحیه می باشد.بارها با افرادی برخورد کرده ام که در سن 20 یا 30 سال از همه چیز ناامیدند و فقط شکایت و گلایه دارند.برخی فکر می کنند افراد موفق پدران ثروتمندی داشته اند و خودشان تلاشی ندارند که کاملاً اشتباه است.بررسی زندگی کارآفرینان برتر مانند آقای مدنی می تواند راه درست و مسیر موفقیت را برای ما نمایان سازد.

  با سپاس – مهندس علی زارعی

  فصل اول-دوران نوجوانی

  فصل دوم-دوران دبیرستان

  فصل سوم-ازدواج

  فصل چهارم-خرید اولین اتومبیل

  فصل پنجم- توسعه کسب و کار

  فصل ششم- روی خط پیشرفت

  تحلیل کارشناسی

  درباره نویسنده

  جهت اطلاعات بیشتر درباره خرید این کتاب اینجا کلیک کنید

  جهت دیدن کتابهای دیگر مهندس علی زارعی اینجا کلیک کنید

  جهت دیدن رزومه کامل مولف (مهندس علی زارعی) اینجا کلیک کنید

   

   

   

   

   

   

   


   

  آخرين بروز رساني (دوشنبه ، 29 بهمن 1397 ، 22:03)

   
  آموزش نخبه پروری

   

  اگر می خواهید با راهکارهای مختلف جهت افزایش تولید-بازاریابی-برندینگ آشنا شوید کلیک کنید

  اگر تصمیم به ایجاد کسب و کار جدیدی دارید کلیک کنید

   

   

  محصولات فروشگاه
  پربازدیدترین مطالب
  سرمایه گذاری - استخدام

  شرایط سرمایه گذاری  و اعطای نمایندگی

  http://www.n-javan.com/aks/sarmaye.gif

  آخرین محصولات
  کلیه حقوق سایت متعلق به موسسه رشد خلاقیت نوآوران جوان می باشد