خرید پستی

  http://www.n-javan.com/aks/sarmaye.gif

   

  ارتباط با ما

  تماس با ما

  درباره ما

  عکسهای مراسمهای موسسه

  آشنایی با کارشناسان موسسه

  شماره پیامک ما

  30006016285212

  لطفا پیغامتان را به شماره بالا پیامک کنید

  موقعیت شما در سایت
  صفحه اصلی
  شمارنده
  آموزش نخبه پروری

  http://www.n-javan.com/aks/kar.jpg

  http://www.n-javan.com/ghatar/125112_313.jpg

   

  Home

  گالری عکسها

  http://www.n-javan.com/aks/click.jpg

  

  کتاب "کارآفرینی از بنیس"بر اساس زندگینامه کارآفرین برتر آقای صمد رسولوی مدیرعامل کارخانجات صنایع غذایی درنا نویسنده:مهندس علی زارعی

  کارآفرینی و افزایش ثروت - فروش کتاب

  جهت اطلاعات بیشتر درباره خرید این کتاب اینجا کلیک کنید

  کتاب  "کارآفرینی از بنیس" به داستان زندگی آقای صمد  رسولوی که از کارآفرینان برتر ملی می باشند می پردازد.

  فهرست مطالب کتاب

  مقدمه

  در سالهای اخیر مهمترین موضوع کشور بحث اشتغال و کارآفرینی می باشد.اگر بخواهیم به صورت علمی و صحیح این موضوع را بررسی نماییم و در نهایت برای    پیاده سازی اقتصاد مقاومتی ،تولید و اشتغال گام برداریم ابتدا باید مهمترین ارکان این بخش که همان کارآفرینان موفق و خوش فکر می باشند را شناسایی نموده و با الگوسازی زندگی آنان بستر رشد جوانان و علاقمندان را فراهم آوریم.یکی ازنکات جالبی که علم NLP به ما می گوید این است که اگر شخصی را در زندگی الگو قرار دهیم و دقیقاً کارهایی که آن شخص در زندگی خودش انجام می دهد انجام دهیم، پس از مدتی ما هم به یک نفر مانند همان شخص با همان الگوهای رفتاری موفق تبدیل    می شویم.این اتفاق کاملاً علمی بوده و در همه زمینه های فرهنگی – هنری – ورزشی و... اثبات شده است. بر طبق این اصل از سال ۱۳۹۰ فعالیتهای گسترده ای در موسسه رشد خلاقیت نوآوران جوان و به کوشش  جناب مهندس علی زارعی انجام گرفت که ثمرات بسیار خوبی را در ارائه راه کارهای جدید آموزشی به ارمغان داشت که می توان به پروژه قطار جادویی – مسابقات کارآفرینی  کسب و کار – شبکه کودکان کارآفرین – جشنواره ملی راهکار و ... اشاره نمود.در سال ۱۳۹۵ و با حمایت وزارت تعاون-کار و رفاه اجتماعی حرکتی جدید آغاز گردید که تبدیل زندگی کارآفرینان برتر کشور به داستان و چاپ آن به صورت کتاب می باشد.ضمن تشکر از مدیر کل محترم دفتر توسعه کارآفرینی وزارت تعاون-کار و رفاه اجتماعی خانم دکتر ریاحی در این کتاب به داستان زندگی یک کارآفرین توانمند و محبوب می پردازیم.آقای صمد رسولوی بنیس  مدیر عامل یکی از بزرگترین کارخانجات تولید محصولات غذایی می باشند که محصولاتش  شهرت جهانی دارد. این کتاب به داستان زندگی ایشان  و چگونگی تاسیس کارخانه محصولات صنایع غذایی دُرنا می پردازد . امیدواریم داستان زندگی آقای رسولوی در فتح قله های موفقیت بتواند مسیری را برای جویندگان راه روشن نماید.کتاب به قلم مهندس علی زارعی مدرس و کارشناس خلاقیت و کارآفرینی  می باشد.

  رزومه ی آقای صمد  رسولوی

  در ابتدا به صورت اجمالی به رزومه آقای صمد  رسولوی بِنیس  می پردازیم.ایشان متولد سال 1342 بوده و یکی از کارآفرینان برتر کشور و مدیر عامل  گروه صنایع غذایی درنا  می باشند. این شرکت تولید کننده محصولات متعددی در صنعت کیک و کلوچه می باشد و در حال حاضر 6 کارخانه در شهرهای تهران،کرج، صوفیان و روستای بنیس محصولات درنا را تولید می کنند و 1700  نفر پرسنل در مجموعه کارخانه های صنایع غذایی درنا مشغول به کار هستند .همچنین شرکت پخش بسیار گسترده ای ایجاد نموده اند که بدین ترتیب محصولات را با شیوه بازاریابی مویرگی  در سراسر ایران توزیع می نمایند و هزاران فرصت غیرمستقیم شغلی توسط این شرکت ایجاد گردیده است.یکی دیگر از شرکت های زیر مجموعه که از سال 1376 کار خود را آغاز نموده ، به نام نیلو چاپ است که وظیفه اصلی آن طراحی و بسته بندی محصولات کارخانه ها می باشد و در حال حاضر حدود 100 نفر هم در شرکت نیلو چاپ مشغول به کار هستند.

  آقای رسولوی  سه فرزند دختر دارند که همگی در کارخانه ها همراه پدر در پست های کلیدی مشغول به فعالیت می باشند.

  امید است خواننده گرامی پس از آشنایی با زندگی آقای رسولوی  در این کتاب بتواند با الهام گرفتن از این راه، مسیر موفقیت خود را نیز پیدا کند و از این میراث گرانبها نهایت استفاده را نماید.

  سخن نویسنده

  از اینکه بار دیگر و با داستان زندگی یک کارآفرین برتر ایرانی همراه شما خواننده گرامی می باشم بسیار خرسندم.امیدوارم خواندن این کتاب بتواند در شما شور و انگیزه ایجاد نموده و یک قدم دیگر به موفقیت نزدیک تر شوید.

  آقای صمد رسولوی در مسیری که از دوران کودکی و نوجوانی ساده ایشان شروع شده است به موفقیت رسیده اند و اغلب نکات لازم برای موفقیت در کسب و کار در زندگی ایشان کاملا مشهود می باشد. ایشان با سخت کوشی بسیار از استعداد و مهارت خود در همه دوران زندگی به خوبی استفاده کرده اند.

  بنده شخصا از سالها قبل و دوران مدرسه با محصولات صنایع غذایی درنا آشنا هستم و قطعا بسیاری دیگر از هموطنانی که این کتاب را مطالعه می کنند قبلا از این محصولات استفاده نموده اند.

  آقای رسولوی در شرایط سخت اقتصادی مانند دوران جنگ و تحریم توانسته اند همواره کسـب و کار خـود را گسترش دهنـد و این موضوع می تواند بسیار حـائز اهمیت باشد.بررسی زندگی کارآفرینان برتر مانند آقای رسولوی  می تواند راه درست و مسیر موفقیت را برای ما نمایان سازد.

  با سپاس – مهندس علی زارعی

  فصل اول- دوران کودکی و نوجوانی

  فصل دوم-دوران تحریم و جنگ

  فصل سوم-چگونگی انتخاب نام دُرنا

  فصل چهارم-ساخت ماشین آلات

  فصل پنجم-توسعه

  فصل ششم- تاسیس باشگاه فرهنگی ورزشی بِنیس

  فصل هفتم- پرواز دُرنا

  تحلیل کارشناسی

  درباره نویسنده

   

  جهت اطلاعات بیشتر درباره خرید این کتاب اینجا کلیک کنید

  جهت دیدن کتابهای دیگر مهندس علی زارعی اینجا کلیک کنید

  جهت دیدن رزومه کامل مولف (مهندس علی زارعی) اینجا کلیک کنید

   

   

   

   

   

   

   


   

  آخرين بروز رساني (دوشنبه ، 29 بهمن 1397 ، 22:08)

   
  آموزش نخبه پروری

   

  اگر می خواهید با راهکارهای مختلف جهت افزایش تولید-بازاریابی-برندینگ آشنا شوید کلیک کنید

  اگر تصمیم به ایجاد کسب و کار جدیدی دارید کلیک کنید

   

   

  محصولات فروشگاه
  پربازدیدترین مطالب
  سرمایه گذاری - استخدام

  شرایط سرمایه گذاری  و اعطای نمایندگی

  http://www.n-javan.com/aks/sarmaye.gif

  آخرین محصولات
  کلیه حقوق سایت متعلق به موسسه رشد خلاقیت نوآوران جوان می باشد