خرید پستی

  http://www.n-javan.com/aks/sarmaye.gif

   

  ارتباط با ما

  تماس با ما

  درباره ما

  عکسهای مراسمهای موسسه

  آشنایی با کارشناسان موسسه

  شماره پیامک ما

  30006016285212

  لطفا پیغامتان را به شماره بالا پیامک کنید

  موقعیت شما در سایت
  صفحه اصلی
  شمارنده
  آموزش نخبه پروری

  http://www.n-javan.com/aks/kar.jpg

  http://www.n-javan.com/ghatar/125112_313.jpg

   

  Home

  گالری عکسها

  http://www.n-javan.com/aks/click.jpg

  

  کتاب "اثبات"بر اساس زندگینامه کارآفرین برتر خانم مهناز طیبه خباز نویسنده:مهندس علی زارعی

  کارآفرینی و افزایش ثروت - فروش کتاب

  جهت اطلاعات بیشتر درباره خرید این کتاب اینجا کلیک کنید

  کتاب  "اثبات" به داستان زندگی خانم مهناز طیبه خباز که از کارآفرینان برتر ملی می باشند می پردازد.

  فهرست مطالب کتاب

  مقدمه

  در سالهای اخیر مهمترین موضوع کشور بحث اشتغال و کارآفرینی می باشد.اگر بخواهیم به صورت علمی و صحیح این موضوع را بررسی نماییم و در نهایت برای    پیاده سازی اقتصاد مقاومتی ،تولید و اشتغال گام برداریم ابتدا باید مهمترین ارکان این بخش که همان کارآفرینان موفق و خوش فکر می باشند را شناسایی نموده و با الگوسازی زندگی آنان بستر رشد جوانان و علاقمندان را فراهم آوریم.یکی ازنکات جالبی که علم NLP به ما می گوید این است که اگر شخصی را در زندگی الگو قرار دهیم و دقیقاً کارهایی که آن شخص در زندگی خودش انجام می دهد انجام دهیم، پس از مدتی ما هم به یک نفر مانند همان شخص با همان الگوهای رفتاری موفق تبدیل می شویم.این اتفاق کاملاً علمی بوده و در همه زمینه های فرهنگی – هنری – ورزشی و... اثبات شده است. بر طبق این اصل از سال ۱۳۹۰ فعالیتهای گسترده ای در موسسه رشد خلاقیت نوآوران جوان و به کوشش  جناب مهندس علی زارعی انجام گرفت که ثمرات بسیار خوبی را در ارائه راه کارهای جدید آموزشی به ارمغان داشت که می توان به پروژه قطار جادویی – مسابقات کارآفرینی  کسب و کار – شبکه کودکان کارآفرین – جشنواره ملی راهکار و ... اشاره نمود.در سال ۱۳۹۵ و با حمایت وزارت تعاون-کار و رفاه اجتماعی حرکتی جدید آغاز گردید که تبدیل زندگی کارآفرینان برتر کشور به داستان و چاپ آن به صورت کتاب می باشد.ضمن تشکر از مدیر کل محترم دفتر توسعه کارآفرینی وزارت تعاون-کار و رفاه اجتماعی خانم دکتر ریاحی در این کتاب به داستان زندگی یک کارآفرین توانمند و محبوب می پردازیم.خانم مهاز طیبه خباز موسس و بنیان گذار مجموعه بین المللی خباز شف  یکی از موفق ترین مجموعه هایی می باشند که در ایران و بسیاری از کشورها فعالیت می نماید . این کتاب به داستان زندگی ایشان  و چگونگی راه اندازی مجموعه بین المللی خباز شف می پردازد . امیدواریم داستان زندگی خانم طیبه خباز در فتح قله های موفقیت بتواند مسیری را برای جویندگان راه روشن نماید.کتاب به قلم مهندس علی زارعی مدرس و کارشناس خلاقیت و کارآفرینی و با همکاری موسسه فرهنگی هنری عصر ارتباطات مهستان می باشد.

   

  رزومه ی خانم مهناز طیبه خباز

  در ابتدا به صورت اجمالی به رزومه خانم مهناز طیبه خباز  می پردازیم.ایشان متولد اردیبهشت ماه سال 1336 بوده و یکی از کارآفرینان برتر اجتماعی می باشند.خانم طیبه خباز موفق شده اند روشهایی را جهت آموزش به افرادی که می خواهند در رستورانهای معتبر کار کنند ابداع نمایند که در این روشهای منحصربفرد طبخ غذاها با طعم بسیار لذیذ انجام می گیرد و همه خواص غذایی مواد اولیه نیز حفظ می گردند.در برخی روشها نیز غذاهای ویژه افراد بیمار و دیابتی انجام می گیرد. ایشان تاکنون(تابستان 1397) آموزش پرسنل  و راه اندازی 67 رستوران را در شهرهای مختلف داخل و خارج کشور بر عهده داشته اند.

  در اثر این آموزشها بیش از 1700 نفر  در شهرهای تهران ، رشت ، شیراز ،اردبیل ، کرج ، ورامین  و همچنین در کشورهای دیگر  مشغول بکار شده اند.

  وی مدیریت رستوران حس سوم را نیز بر عهده دارد.آموزشهای ایشان علاوه بر رستورانها در شبکه های مختلف صدا و سیما ، سرای محله ها و برج ترنج تهران نیز انجام می گیرد.

  امید است خواننده گرامی پس از آشنایی با زندگی خانم مهناز طیبه خباز  در این کتاب بتواند با الهام گرفتن از این راه، مسیر موفقیت خود را نیز پیدا کند و از این میراث گرانبها نهایت استفاده را نماید.

  سخن نویسنده

  از اینکه بار دیگر و با داستان زندگی یک کارآفرین برتر ایرانی همراه شما خواننده گرامی می باشم بسیار خرسندم.امیدوارم خواندن این کتاب بتواند در شما شور و انگیزه ایجاد نموده و یک قدم دیگر به موفقیت نزدیک تر شوید.

  خانم مهناز طیبه خباز موسس و بنیانگذار مجموعه بین المللی خباز شف می باشند که به عنوان کارآفرین اجتماعی در ایران و دیگر کشورها فعالیت گسترده ای داشته اند.

  ایشان با وجود اینکه با محدودیتهای خانوادگی و جسمی زیادی در طول زندگی خود مواجه شده اند ، با غلبه بر همه آنها توانسته اند به موفقیتهای چشمگیری در عرصه ملی و بین المللی دست یابند.

  بررسی زندگی کارآفرینان و افراد موفق مانند خانم طیبه خباز می تواند راه درست و مسیر موفقیت را برای ما نمایان سازد.

  در اینجا از جناب آقای دکتر امیر رضا باقریان مدیریت محترم موسسه فرهنگی هنری عصر ارتباطات مهستان و کلیه پرسنل آن موسسه که ما را در تهیه مجموعه کتابهای داستان زندگی کارآفرینان برتر همراهی نمودند تشکر  می نمایم.

  با سپاس – مهندس علی زارعی

  فصل اول- دوران کودکی و نوجوانی

  فصل دوم- ازدواج و شروع چالشها

  فصل سوم- اتفاق غیر قابل پیش بینی

  فصل چهارم- وقتی رویاها تحقق می یابند

  فصل پنجم-روی خط پیشرفت

  تحلیل کارشناسی

  درباره نویسنده

   

  جهت اطلاعات بیشتر درباره خرید این کتاب اینجا کلیک کنید

  جهت دیدن کتابهای دیگر مهندس علی زارعی اینجا کلیک کنید

  جهت دیدن رزومه کامل مولف (مهندس علی زارعی) اینجا کلیک کنید

   

   

   

   

   

   

   


   

  آخرين بروز رساني (دوشنبه ، 29 بهمن 1397 ، 22:10)

   
  آموزش نخبه پروری

   

  اگر می خواهید با راهکارهای مختلف جهت افزایش تولید-بازاریابی-برندینگ آشنا شوید کلیک کنید

  اگر تصمیم به ایجاد کسب و کار جدیدی دارید کلیک کنید

   

   

  محصولات فروشگاه
  پربازدیدترین مطالب
  سرمایه گذاری - استخدام

  شرایط سرمایه گذاری  و اعطای نمایندگی

  http://www.n-javan.com/aks/sarmaye.gif

  آخرین محصولات
  کلیه حقوق سایت متعلق به موسسه رشد خلاقیت نوآوران جوان می باشد