خرید پستی

  http://www.n-javan.com/aks/sarmaye.gif

   

  ارتباط با ما

  تماس با ما

  درباره ما

  عکسهای مراسمهای موسسه

  آشنایی با کارشناسان موسسه

  شماره پیامک ما

  30006016285212

  لطفا پیغامتان را به شماره بالا پیامک کنید

  موقعیت شما در سایت
  صفحه اصلی
  شمارنده
  آموزش نخبه پروری

  http://www.n-javan.com/aks/kar.jpg

  http://www.n-javan.com/ghatar/125112_313.jpg

   

  Home

  گالری عکسها

  http://www.n-javan.com/aks/click.jpg

  

  بازتاب طرح کارآفرینی کودکان در خبرگزاری ایمنا

  مقالات و مصاحبه های مهندس علی زارعی (مدیرعامل) - مصاحبه های مهندس زارعی با خبرگزاری ایمنا

  http://www.n-javan.com/khabargozariha/imna-foroshandegi.jpg

   

  لینک مستقیم خبر در خبرگزاری ایمنا

  http://imna.ir/vdcj8yet.uqehmzsffu.html

  مدیر موسسه رشد خلاقیت نوآوران جوان اصفهان تاکید کرد:
  مشکلات کارآفرینی را از کودکی مرتفع کنید
  خبرگزاری ایمنا: به منظور رفع مشکلات کارآفرینی در جامعه باید از سنین کودکی افراد را در این زمینه آموزش دهیم.

   


  شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۰ - ۱۲:۱۵

  به گزارش ایمنا، علی زارعی مدیر موسسه رشد خلاقیت نوآوران جوان اصفهان با اشاره به راه اندازی نمایشگاه کاردستی و نقاشی کودکان در روز ۵ شنبه ۱۳ مرداد، بیان داشت: این نمایشگاه به منظور نمایش آثار کودکان ۵ تا۱۰ سال و با هدف آشنایی کودکان با مقوله کسب و کار و در نهایت فروش کالای ساخته شده توسط کودک راه‌‌اندازی شد.
  وی با بیان این‌که بازدید کنندگان این دسته از رقابت‌ها متشکل از والدین و کارآفرینان برتر استان بود، اظهار داشت: این افراد با بازدید از نمایشگاه و تماشای آثار تولیدی کودکان که به صورت گروهی و انفرادی تولید شده بود اقدام به خرید مزایده‌ای آثار گروهی کردند.
  مدیر گروه نخبه‌پروری خیریه باقرالعلوم (ع) افزود: مرکز آموزشی فکر برتر با حمایت موسسه رشد خلاقیت نوآوران جوان اقدام به برگزاری کلاس‌های مختلف خلاقیت، باغبانی، نقاشی، سفالگری با رویکردی خلاقانه تابستانه و در نهایت برگزاری این نمایشگاه کرده است.
  وی با اشاره به برگزاری این نمایشگاهی از گذشت یک ماه از برگزاری کلاس‌های خلاقیت گفت: در واقع هدف اصلی ما از برگزاری این کلاس‌ها نمایش آثار تولیدی کودکان بوده و با این هدف از ابتدا کودکان برای نمایش آثار خود آماده شده و برای تولید کالای با کیفیت و متنوع و زیبا تلاش می‌کنند.
  زارعی با بیان این‌که در ابتدا کودکان به گروه‌های مختلف ۴ و ۵ نفره تقسیم شده و برای کار گروهی نیز آموزش لازم را می‌بینند، تصریح کرد: به عبارتی دیگر کودکان در این مسیر یاد می‌گیرند که چگونه با یکدیگر ارتباط برقرار کرده و برای ساخت کالای متنوع و خلاقانه تلاش کنند و در نهایت کالای خود را از طریق مزایده به فروش برسانند.
  وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر بزرگترین مشکل نخبگان و صاحبان علم عدم کارآفرینی آنان است به گونه‌ای که این افراد به جای کارآفرینی و ایجاد شغل به دنبال شغل مناسب در زمینه رشته تحصیلی خود بوده و مهارت های حاصل از زندگی را فدای جریان علمی کرده‌اند.
  مدیر گروه نخبه پروری خیریه باقرالعلوم (ع) با اشاره به بررسی موانع رشد خلاقیت و کارآفرینی در دوران کودکی، اظهار داشت: درواقع عدم ایجاد کارآفرینی در ایران بیشتر به سنین کودکی و نداشتن آموزش کافی در این زمینه است به گونه‌ای که فرد با کسب مدرک تحصیلی به دنبال شغل مناسب بوده و حتی برخی از این افراد قادر به توضیح در مورد کار خود نیستند.
  وی با بیان این‌که هدف اصلی ما افزایش روحیه اعتماد به نفش از سنین کودکی است، تصریح کرد: با نمایش آثار تولیدی کودکان در نمایشگاه یک روزه علاوه بر افزایش روحیه اعتماد به نفس، کیفیت و کمیت فعالیت کودک را مورد بررسی و کنکاش قرار داده و حتی علت‌های شکست آنان نیز بررسی شده و راه‌حل جدیدی برای موفقیت به آنان پیشنهاد می‌شود.

  آخرين بروز رساني (شنبه ، 7 آبان 1390 ، 20:58)

   
  آموزش نخبه پروری

   

  اگر می خواهید با راهکارهای مختلف جهت افزایش تولید-بازاریابی-برندینگ آشنا شوید کلیک کنید

  اگر تصمیم به ایجاد کسب و کار جدیدی دارید کلیک کنید

   

   

  محصولات فروشگاه
  پربازدیدترین مطالب
  سرمایه گذاری - استخدام

  شرایط سرمایه گذاری  و اعطای نمایندگی

  http://www.n-javan.com/aks/sarmaye.gif

  آخرین محصولات
  کلیه حقوق سایت متعلق به موسسه رشد خلاقیت نوآوران جوان می باشد