خرید پستی

http://www.n-javan.com/aks/sarmaye.gif

ارتباط با ما

تماس با ما

درباره ما

عکسهای مراسمهای موسسه

آشنایی با کارشناسان موسسه

شماره پیامک ما

30006016285212

لطفا پیغامتان را به شماره بالا پیامک کنید

موقعیت شما در سایت
    صفحه اصلی
    شمارنده
    آموزش نخبه پروری

http://www.n-javan.com/aks/kar.jpg

http://www.n-javan.com/ghatar/125112_313.jpg

Home

گالری عکسها

http://www.n-javan.com/aks/click.jpg

زندگینامه محسن سلاجقه، موسس فروشگاه ساز اینترنتی جهان دیتا

زندگینامه کارآفرینان موفق - جوانان کارآفرین ایرانی

زندگینامه محسن سلاجقه، موسس فروشگاه ساز اینترنتی جهان دیتا

داستان موفقيت فروشگاه ساز اينترنتي جهان ديتا :
    من محسن سلاجقه متولد سال 1360 و اهل کرمان هستم در خانواده ای مذهبی بزرگ شده ام.به خاطر شغل پدرم چند سال نوجواني ام  را در اصفهان گذراندم سپس جهت تحصیلات متوسطه و دانشگاهی به کرمان آمدم.در طول دوران تحصیل به فعالیتهای مختلفی در زمینه اینترنت و فناوری اطلاعات پرداختم و به دلیل علاقه ای که به کامپیوتر و اینترنت داشتم همزمان به آغاز دوره دانشگاهی وارد این کار شدم و شروع به فراگیری دورهای فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیکی پرداختم و مدارک معتبری را در این زمینه کسب کردم و هم اکنون نیز در حال تحصیل در دوره های پیشرفته فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیکی هستم متاسفانه وقتي شخصي مشغول به کار مي شود، آن چنان درگير گرفتاري هاي کاري و مشکلات زندگي مي شود که به طور ناخواسته از درس فاصله مي گيرد و من هم امیدوارم بتوانم تحصیلات دانشگاهی را در این رشته ادامه دهم.

در حال حاضر مدیر پروژه و سیاستگذار اصلی کسب و کار فروشگاه ساز اینترنتی جهان دیتا سایت منتخب وزارت بازرگانی به عنوان برترین سایت تجارت الکترونیکی  کشور در سال 1386 و دارنده اولین مدال الکترونیکی هوشمند و میل به تعالی از مرکز کیفیت های برتر السیتکس هستم.

سایت فروشگاه ساز جهان دیتا را همزمان با دوران دانشجویی در اواخر سال 1383  بعد از فراز و نشیبهایی که داشتم به تنهایی و با کمک همسرم راه اندازی کردم و در این مدت هیچ شخصی به جز پدرم کمک مالی به من نکردند, پدرم هم با این کار چندان موافق نبودند و به جرأت بايد بگويم كه مشكلات فراواني در روند کار وجود داشت متاسفانه من هم مانند هر فرد کارآفرین دیگری برای شروع و توسه طرح خود با مشکلات مالی و دغدغه های فراوانی روبرو بودم که ناچار به فروش خودرو و قرض از اقوام شدم و نتوانستم از امکانات دولتي و تسهيلات بانکی با توجه به پیگیریهای مدوامی که تا به امروز داشته ام استفاده نمایم ولی خوشبختانه بعد از پیاده سازی اولیه طرح و فروش نرم افزار و دیگر خدمات اینترنتی در همان اوایل کسب و کار که توسط پایگاه اینترنتی جهان دیتا ارائه دادم موفق شدم سرمایه در گردش خود را افزایش دهم و توانستم به تشکیل تیم های تخصصی مورد نیاز بپردازم و با استفاده از نظرهای کارشناسی و آینده نگری کارشناسان تیم های تشکیل شده با گذشت زمان و روند تکنولوژی نیز همگامی و همسویی خود را در زمینه تجارت الکترونیک حفظ نمایم و در نهایت به توسعه طرح فروشگاه ساز جهان دیتا بپردازیم.

خوشبختانه با راه اندازی این طرح در حال حاضر براي 7 نفر به صورت مستقیم  و صدها نفر به صورت غیر مستقیم ايجاد كار و اشتغال زایی کرده ام و من هم اکنون با همراهی این گروهها در حال توسعه طرح فروشگاه ساز و پیاده سازی طرحها و ایده های جدید در زمینه تجارت الکترونیکی در کشورمان هستیم و تا به امروز به موفقیت های متعددی در این زمینه دست یافتیم ایم  و توانستم ام سایت فروشگاه ساز اینترنتی جهان دیتا را به عنوان اولین سایت پیشرو تخصصی در راه اندازی فروشگاه اینترنتی در کشور جمهوری اسلامی ایران مطرح نمایم و در این مسیر میتوانم یکی از راهکارهای موفقیت جهان دیتا را در زمینه جذب بازار نمایش وفاداری به مشتریان,توجه به نیاز مشتریان,خدمات و پشتیبانی سریع نام ببرم که همیشه اهداف خود را نیز بر اساس چنین فاکتورهای تعیین کرده ام.

در واقع ایده ایجاد پایگاه فروشگاه ساز اینترنتی جهان دیتا و راه اندازی مرکز هدایت بازارهای سنتی به بازارهای نوین اینترنتی به همراه تولید نرم افزار فروشگاه آنلاین همزمان با حضور من در اولین دوره آموزشی تجارت الکترونیکی و چگونگی تهیه یک طرح کسب و کار با انگیزه علاقه به آزادی و استقلال و رضایت شغلی در همان سال 1383 شکل گرفت و شرکت در این دوره آموزشی واقعا برای من مفید واقع شد.من در آن زمان در حال تحقيقات و جستجوي مداوم اينترنتي و مطالعه در وضعيت بازار اینترنتی ایران بودم و احساس کردم با ورود اینترنت به ایران و فراگیر شدن اینترنت در کشورمان خواهم توانست سهم خوبی را در این بازار برای خود داشته باشم و میتوانم به اینترنت به عنوان یک ابزار کسب درآمد نگاه کنم و به منظور کسب سود و رشد,کسب و کاری را در اینترنت تاسیس و اداره کنم و از این فرصت مناسب استفاده کنم و خواهم  توانست در این زمینه پیشقدم باشم بنابراین اقدام به پیاده سازی ایده خود در زمینه تجارت الکترونیکی نمودم و تصمیم گرفتم از این موقعیت به نحو احسن استفاده کنم و برای کار و فعالیت در این زمینه سرمایه گذاری کنم و ریسک مالی را جهت سازماندهی و اداره آن بپذیرم که خوشبختانه با نوآوری، خلاقیت، ایده سازی و پشتکار زیاد توانستم سازمان مناسبی را ایجاد کنم و به خواسته های خود روز به روز نزدیکتر شوم.

همان گونه که از نام سایت(فروشگاه ساز اینترنتی جهان دیتا) مشخص است ما به تولید نرم افزار فروشگاه اینترنتی جهت استفاده فروشندگان,تولید کنندگان و ارائه کنندگان انواع خدمات و همه کسانی که به دنبال فروش اینترنتی محصولات خود هستند پرداختیم برای اینکه تصور میکردم همه فروشندگان جهت فروش انلاین و معرفی محصولات خود در دنیای مجازی نیاز به راه اندازی فروشگاه اینترنتی دارند و من میتوانم با تولید نرم افزار فروشگاه الکترونیکی در یک پایگاه و با در اختیار قرار دادن خدمات مرتبط به همراه پشتیبانی در این زمینه به فروشندگان متعدد, یک کسب و کار خوب و با ارزش را برای خود فراهم نمایم من وقتی به این موضوع فکر میکردم که میتوانم چه تعداد مشتری را با این ایده جذب کنم با اشتیاق فراوانی کار را ادامه میدادم و از این بابت بسیار خرسند بودم و هر روز خود را قوی تر و قدرتمند تر از روز قبل می دیدم چون به آینده امیدوار بودم شما در نظر بگیرید ما در همه شهرها و استانها فروشگاه های متعددی داریم حال وقتی لازم باشد که اکثریت این فروشندگان و دیگر کاربران اینترنتی به فروش اینترنتی محصولات خود بپردازند و شعبه دوم فروشگاه خود را با حداقل سرمایه در اینترنت راه اندازی کنند نیاز به راه اندازی وب سایت فروشگاه اینترنتی دارند و این امر و روند رو به توسعه و بازار تقاضا سبب شد که من در برابر بازار وسیعی از مشتریان باالقوه و باالفعل روبرو شوم که میتوانم محصول نرم افزاری فروشگاه اینترنتی تولید شده را به آنها عرضه نمایم و محصولات خود را با سود خوبی به فروش برسانم و فروش نرم افزار را روز به روز افزایش دهم در حقيقت ما با راه اندازی پرتال جهان دیتا امكان ايجاد يك فروشگاه مجازي و اختصاصي را با قابلیت اتصال به سیستم بانکی کشور و سیستم پرداخت پست هنگام تحویل کالا را با همکاری پست جمهوری اسلامی براي فروشندگان مهيا نموده ايم سیستم فروشگاهی جهان دیتا در پکیج های مختلف نرم افزار فروشگاهی با توجه به نیازهای فروشندگان و با امکاناتی چون سیستم های پرداخت آنلاین,  سیستم مدیریت محتوا ,سیستم مدیریت فروشگاه, ماوژل های گزارشی مدیریتی و کاربری در جهت خرید و فروش اینترنتی درسطح خرد و کلان در نظر گرفته شده است ویژگی سهولت و راحتی کار با این سیستم  نیز سبب شده است تا افراد و فروشندگان تنها ورود به اینترنت را بلد باشند تا به دنیای تجارت الکترونیکی وارد شوند و با استفاده از مدیریت فارسی فروشگاه الکترونیکی خود را مدیریت نمایند که این امر نیز در افزایش فروش نسخه نرم افزار فروشگاهی تولید شده  تاثیر بسزایی داشت و اعتراف میکنم در ارتباط با این محصول سعی كردم كه هر ایرادی كه وجود داشته باشد را رفع كنم و فروشگاه اینترنتی تولید شده کاملا منطبق بر نیاز فروشنده و کاربر پسند طراحی شود.

هدف من از راه اندازی طرح فروشگاه ساز جهان دیتا :

توسعه و ترویج فرهنگ تجارت الکترونیک و توسعه بازارهای داخلی وخارجی

كمك به فروشندگان و توليد كنندگان براي معرفي و فروش محصولات خود به قشر وسيعي از جامعه

ايجاد منابع جديد درآمدي ويژه فروشندگان كالا و جذب مشتریان جدید

از ميان برداشتن محدوديت هاي زماني و مكاني براي دسترسي به محصولات و فراهم آوردن امكان دسترسي مردم حتي در دورترين شهرستانها به محصولات شهرها و استانهاي ديگر

كاهش اتلاف هزينه و زمان مردم در خريد

كاهش ترافيك شهري و آلودگي هوا و آلودگي صوتي

و اشتغال زایی و ایجاد فرصت های شغلی جدید بوده است

خوشبختانه امروزه اعتماد مردم به پرداخت ها و دریافت های غیر محسوس جلب شده و تنها نیاز به یک فرهنگ سازی گسترده در خصوص خرید از فروشگاه های اینترنتی است و در حال حاضر یکی از اصلی ترین کارهای در دست اقدام ما، بحث فرهنگ سازی خرید و فروش اینترنتی است.

انشالله با توکل به خدای مهربان و همکاری خود کاربران اینترنتی به هدایت مشتريان خود بسوی بهره برداری صحيح از فناوري اطلاعات و تجارت الکترونیکی جهت در اختيار گرفتن سهم بيشتری از بازار بپردازیم كه در اين راه از هيچ کوشش و تلاشی در جهت ارتقاء دانش فنی مشترکین خود فروگذار نخواهيم بود و همین جا اعلام میکنم بخش مشاوره فروشگاه ساز اینترنتی جهان دیتا با کمال میل پاسخگوی سوالات بازدیدکنندگان و کاربران محترم میباشد.

آموزش نخبه پروری

اگر می خواهید با راهکارهای مختلف جهت افزایش تولید-بازاریابی-برندینگ آشنا شوید کلیک کنید

اگر تصمیم به ایجاد کسب و کار جدیدی دارید کلیک کنید

محصولات فروشگاه
    پربازدیدترین مطالب
    سرمایه گذاری - استخدام

شرایط سرمایه گذاری  و اعطای نمایندگی

http://www.n-javan.com/aks/sarmaye.gif

آخرین محصولات
    کلیه حقوق سایت متعلق به موسسه رشد خلاقیت نوآوران جوان می باشد