خرید پستی

  http://www.n-javan.com/aks/sarmaye.gif

   

  ارتباط با ما

  تماس با ما

  درباره ما

  عکسهای مراسمهای موسسه

  آشنایی با کارشناسان موسسه

  شماره پیامک ما

  30006016285212

  لطفا پیغامتان را به شماره بالا پیامک کنید

  موقعیت شما در سایت
  صفحه اصلی
  شمارنده
  آموزش نخبه پروری

  http://www.n-javan.com/aks/kar.jpg

  http://www.n-javan.com/ghatar/125112_313.jpg

   

  Home

  گالری عکسها

  http://www.n-javan.com/aks/click.jpg

  

  گفتگو با محسن پهلوان آفریننده برند پدیده شاندیز

  زندگینامه کارآفرینان موفق - مردان کارآفرین ایرانی
  پدیده شاندیز چگونه برند شد؟

  شاید تا الان نام «محسن پهلوان» را نشنیده باشید؛ اما قطعا كارهایی كه او كرده، شما را به تحسین واداشته است! او كه پیش از این دركار ساخت و ساز بوده، درسال‌های گذشته با راه‌اندازی رستوران‌های زنجیره‌ای «شاندیز» درایران، امارات و افغانستان سروصدای زیادی راه انداخته. آخرین رستوران او «پدیده شاندیز» نام دارد كه در 6 ماه ابتدایی سال 88 با مانور تبلیغاتی روی همزمانی تولد امام رضا(ع) با روز 8/8/88، تیزرهای تلویزیونی گوناگونی را در صداوسیما روی آنتن فرستاد. او در گفت‌و‌گویی با ایده‌آل، از ایده‌هایش حرف می‌زند و از این‌كه چطور دست به هركاری زده، اتفاقی ویژه در همان حوزه به حساب آمده.


  در كار ساخت و ساز بودم

  بچه خیابان تهران، مشهد هستم. نسل در نسل، ما در كارهای ساختمانی بودیم. كاشی‌كاری‌های حرم امام رضا (ع) و بقعه خواجه‌ربیع، كار پدربزرگ من بوده. برای همین ما هم دركار ساخت و ساز افتادیم. مجتمع سازی و ویلا سازی و... ؛ اما با این حال در تمام مدتی كه در كار ساخت و ساز بودم، هرچند روز یك مرتبه به رستوران شاندیز سر می‌زدم. چون بهترین جایی بود كه می‌توانستیم در مشهد غذا بخوریم. این رفت‌و آمدها باعث شد ما یك كار مشاركتی را آغاز كنیم؛ سال 1376 بود كه با همكاری یكی از رستوران‌های زنجیره‌ای شاندیز، رستوران شاندیز خیابان جردن تهران را برپا كردیم. یك سال طول كشید آن را بسازیم تا در سال 77 افتتاح شد. اگر هم یادتان باشد رستوران شاندیز جردن، اولین رستورانی بود كه تبلیغات تلویزیونی داشت. درآن زمان به طور معمول، كسی برای رستوران، تبلیغات تلویزیونی نداشت باشد.


  روزی كه خیابان جردن قفل شد

  روزی كه می‌خواستیم رستوران شاندیز را در تهران افتتاح كنیم، ساعت 5/11 صبح، پلیس راهنمایی و رانندگی بلوار صبا را بست. آنقدر جمعیت آمده بود كه تمام خیابان جردن قفل شده بود! تصور می‌كنم 8-7 هزار نفر، برای افتتاح رستوران آمده بودند. این در وضعیتی بود كه ما در رستوران، فقط 180 صندلی داشتیم. من در عمرم، این‌قدر فحش نخورده بودم؛ یكی از كرج آمده بود، تا در روز افتتاح رستوران غذا بخورد! اما ساعت 5/11 كه رسید، ناهار تمام شده بود.

  ما برای روز افتتاحیه 500 غذا آماده داشتیم.تصور نمی‌كردم اینقدر از رستوران استقبال كنند. تنها كاری كه توانستیم انجام دهیم این بود كه 500 نفر از آن جمعیت را ثبت‌نام كردیم تا به ترتیب به سالن بیایند و غذا بخورند.

  از دیگران هم عذرخواهی‌كردیم. به خاطر همین تبلیغات بود كه رستوران شاندیز تا حالا هیچ وعده غذایی نبوده كه میز خالی داشته باشد. ما فقط 3 روز قبل و 2 روز پس از افتتاح رستوران، تبلیغات داشتیم و هنوز هم از آن سود می‌بریم.


  بازی تبلیغات را یاد گرفتم

  من بازی تبلیغات را از یك گروه قدرتمند به‌نام «ارمغان بهزیستی» یاد گرفتم؛ اگر یادتان باشد این گروه برگه‌هایی را با 200 تومان به مردم می‌فروختند تا در قرعه‌كشی‌جایزه‌های نقدی شركت كنند. درواقع كاغذ می‌فروختند به مردم. یك تیم بازرگانی فرانسوی هم پشت ماجرا بود. شانسی كه من آوردم، این بود كه یكی از دوستان، من را با این تیم آشنا كرد. روزی كه من با این تیم بازرگانی دیدار كردم، پیشنهاد كردند برای افتتاح رستوران شاندیز در جردن تبلیغ كنم. من هم قبول كردم. این اتفاق باعث شد، من بازی تبلیغات را آغاز كنم. آن زمان كل هزینه‌ای كه برای افتتاح رستوران شاندیز كردم، 22 میلیون تومان بود. اما 28 میلیون تومان برای تبلیغات خرج كردم. اولین كاری كه با این تیم فرانسوی كردم، طراحی یك جدول تبلیغاتی بود. جدولی كه در آن حتی شماره صفحه و روزی كه تبلیغات‌مان در روزنامه‌ها چاپ می‌شد، آمده بود. در این جدول آمده بود كه در فلان روز و فلان ساعت، چه اتفاق تبلیغاتی برای رستوران شاندیز می‌افتد. ما كاری كردیم كه 3 روز مانده به افتتاح رستوران، هركسی از خواب بیدار می‌شد، نام رستوران «شاندیز جردن» را می‌شنید. به‌ این ترتیب كه اگركسی روزنامه را باز می‌كرد، تبلیغ رستوران بود. در رادیو، تبلیغ رستوران را می‌شنید. درتلویزیون، تبلیغ رستوران را می‌دید. حتی اگر درمعرض هیچ یك از این تبلیغات هم نبود، وقتی به سمت محل كارش‌ می‌رفت، تراكت‌های رستوران شاندیز را روی شیشه ماشینش می‌دید. یك جور بمباران تبلیغاتی بود. ما حتی یك بیل‌بورد هم در مشهد زدیم كه رستوران شاندیز در تهران افتتاح می‌شود. اتفاقاتی افتاد كه در بازی تبلیغات جا افتادم و آن را یاد گرفتم.

  دوم بهمن هر سال، یك افتتاح

  رستوران شاندیز جردن، روز دوم بهمن ماه 1377 افتتاح شد. دوم بهمن ماه، روز تولد من است و برای همین هم برای افتتاح رستوران، این روز را انتخاب كردم. یك سال بعد در روز دوم بهمن 1378، دردبی رستوران افتتاح كردم. همین روز درسال 1379 خانه شاندیز بزرگراه صدر را افتتاح كردم. با خودم عهد كردم هر سال روز دوم بهمن ماه، یك رستوران افتتاح كنم! بعد از اینها رستوران «گراند‌هتل» در شهرك سینمایی غزالی و آشپزخانه مشهدی‌ها در چهارراه استانبول را افتتاح كردم. بعد هم رستوران شاندیز در افغانستان را راه‌اندازی كردم و پشت سر آن در روز دوم بهمن ماه سال بعد، رستوران «پدیده شاندیز» آغاز به كار كرد.

  تجارت درافغانستان

  پیش از این‌كه رستوران پدیده شاندیز را افتتاح كنم، برای مدت زیادی در افغانستان بودم. هنوز سر و صدای جنگ در افغانستان نخوابیده بود كه سرمایه‌ای زیاد را با خودم برداشتم و رفتم افغانستان. آن دورانی كه من به افغانستان رفتم، از ساعت 6 بعدازظهر در كابل حكومت نظامی بود و سروصدای درگیری‌های پراكنده هم در حاشیه كابل شنیده می‌شد. برق و آب نبود. با سطل از چاه، آب می‌كشیدیم. هیچ امكاناتی نبود. درآن وضعیت، من با شهردار كابل مذاكراتی داشتم و توانستم 4هزار متر زمین بگیرم. اصلا برایشان قابل باور نبود كه یك خارجی، بخواهد در افغانستان جنگ‌زده سرمایه‌گذاری كند. به آنها وعده دادم یك رستوران شیك در افغانستان بسازم. آنها هم، این 4 هزار متر زمین را به من دادند. پس از این‌كه رستوران را كلنگ زدم، فهمیدم درافغانستان، غیر از آجر و شن رودخانه، مصالح دیگری برای ساخت و ساز وجود ندارد. برای همین هم، چاره‌ای نداشتم جز این‌كه تمام مصالح را از مشهد بخرم و بار كامیون كنم و بیاورم كابل. رستورانی با هزار و 800 متر زیر بنا را با این كمبود‌ها ساختم. 3 ماه و نیمه آن را افتتاح كردم. تمام كارهای ساختمانی آن رستوران هم، به زمستان خورده بود تا به روز دوم بهمن ماه برسد. پس از این‌كه رستوران را افتتاح كردم، پاتوقی شد برای وزیران افغانستان. حتی حامد كرزای هم، برای یك وعده به رستوران ما آمد. از همه مهم‌تر چیزی ‌كه برای سفارت ایران هم غیرقابل پیش‌بینی بود، حضور زلمای خلیل‌زاد، سفیر وقت ایالات متحده آمریکا در رستوران ما بود.

  خرید حق انحصاری بیل‌بورد از حامد كرزای

  پس از افتتاح رستوران در افغانستان، من به فكر یك تجارت دیگر در افغانستان افتادم؛ برای همین هم، تمام حق انحصاری بیل‌بورد‌های تبلیغاتی افغانستان را به مدت 20 سال از حامد كرزای گرفتم. براساس قراردادی كه با كرزای بستم، برای 20 سال حق انحصاری بیل‌بورد‌ها به من واگذار شد. دریك دیدار رسمی، حامد كرزای به همراه 7 تن از وزیرانش پای این قرارداد را امضا كردند. البته اصلا نمی‌دانستند فضای شهر را می‌فروشند. برای همین هم، یك هواپیما گرفتم و چندنفر از وزرا را با خود به ایران آوردم تا در دیدار با شهرداری تهران، متوجه شدند بیل‌بوردهای تبلیغاتی، یكی از روش‌های درآمدزایی شهری است. قرارداد بدی هم نبستم؛ سودی كه از تبلیغات نصیب‌مان می‌شد، یك سوم به دولت افغانستان می‌رسید، دو سوم به من. تا الان 450 بیل‌بورد تبلیغاتی در افغانستان نصب كرده‌ایم. در این وضعیت، دیگر در افغانستان شروع كردم به ساختمان سازی. چند مجتمع را كلنگ زدم. البته دراین مدت، آستان قدس رضوی هم، در افغانستان سرمایه‌گذاری كرد و شریك ما شد. تا پیش از این، ما شركت «ایران- افغان» بودیم. پس از آن شدیم، شركت «ایران- افغان- رضوی.» 40 درصد من،30 درصد آستان قدس، 30 درصد هم دولت افغانستان. من در این مدت، تجارت در ایران را ضعیف كرده بودم. مدیریت كارهای ایران را به یكی از دوستان سپرده بودم. 2 هفته افغانستان بودم و یك هفته ایران.

  داستان پدیده شاندیز

  اما داستان «پدیده شاندیز». یك روز دریكی از باغ‌هایم در شاندیز نشسته بودم. جمعی از دوستان بودیم و شهردار شاندیز هم بود. او من را دعوت كرد، فردای آن روز به دفتر شهردار بروم. روز بعد شهردار شاندیز به من گفت یكی از پارك‌های شاندیز، تبدیل شده به پاتوق معتادان. از من خواهش كرد دراین پارك سرمایه‌گذاری كنم. من اصلا درآن موقعیت نمی‌خواستم در ایران تجارت كنم؛ اما همین‌طوری حرف زدیم و رسیدیم به جایی كه 200 میلیون تومان در این پارك سرمایه‌گذاری كنیم و به‌مدت 17 سال، از این فضا استفاده كنم، پس از 17سال هم، همه چیز را به شهردار شاندیز تحویل بدهم. شوخی شوخی كار را آغاز كردم و یك دفعه تبدیل شد به جدی‌ترین پروژه‌ای كه در دست دارم. آلوده كار شدم. كاری كه بنا بود با 200 میلیون تومان تمام شود، دیدم با 2 میلیارد تومان هم جمع نمی‌شود. به‌ هرحال، این پروژه و كاری كه به‌عنوان سرگرمی آغاز شده بود، شد آبروی من. پروژه با 4 میلیارد تومان تمام شد. 8 هزار متر زیربنا اینجا ساختم. برای همین هم شهرداری شاندیز، 3 سال به زمان بهره‌برداری اضافه كرد و قراردادمان شد 20 سال. از آن سو هم 2 سال و نیم زمان برای ساخت و ساز گرفته بودم، ولی پروژه در6 ماه تمام شد. اینجا هم 2 سال دیگر جلو افتادم. رستوران كه افتتاح شد برگشتم افغانستان تا به كارهای عقب افتاده بپردازم؛ تلفنی «پدیده شاندیز» را مدیریت می‌كردم؛ اما باز هم نشد و مجبور شدم دوباره به ایران برگردم.


  نوروز رویایی شاندیز

  زمانی‌كه برای مدیریت «پدیده شاندیز» به ایران برگشتم، 2 هفته به عید نوروز مانده بود. بازهم بمباران تبلیغاتی را آغاز كردم. جوری شد كه در نوروز آن سال، درحد انفجار فروختیم. اینجا 3 هزار نفر ظرفیت داریم. یعنی اگر 3 هزار نفر هم‌زمان بیایند پدیده شاندیز، برای نشستن همه جا داریم.
  درایران، رستورانی نداریم كه با این ظرفیت رقابت كند. در دنیا هم فقط رستورانی در دمشق سوریه ساخته شده كه ظرفیت آن 6 هزار نفر است. البته ما در پدیده شاندیز در یك وعده، 8 هزار غذا دادیم. درحالی‌كه در رستوران دمشق هر میز در هر وعده، یك‌بار استفاده می‌شود و بیش از 6 هزار غذا سرو نمی‌كنند. این ركورد درهیچ جای دنیا ثبت نشده. هرچند شاید درآشپزخانه‌های بیرون‌‌بر ركورد بهتری داشته باشند، ولی ما این 8 هزار غذا را داخل رستوران سرو كردیم.


  پروژه‌های جدید من

  جدیدترین پروژه من راه‌اندازی شعبه پدیده شاندیز در تهران است. فعلا به دنبال خرید زمین آن هستم و مذاكراتی را هم با ارتش داشتم تا زمینی را در اقدسیه تهران بخرم؛ اما یك پروژه بزرگ دیگر هم دارم. می‌خواهم كلنگ بزرگترین مجموعه تفریحی خاورمیانه را در شاندیز بزنم. در این پروژه تعهد می‌دهیم فاز اول آن را كه 210 هزار متر زیربنا دارد، در عرض یك سال بسازم. قرارداد ساخت آن را با یك شركت آلمانی- اسپانیایی بسته‌ام.

  در این پروژه، بزرگ‌ترین شهربازی سرپوشیده خاورمیانه را تاسیس خواهم كرد. یك مركز خرید بزرگ، یك مجموعه رستوران و تالارهای پذیرایی هم درنظر دارم.

  آخرين بروز رساني (جمعه ، 29 ارديبهشت 1391 ، 16:35)

   

  نظرات 

   
  0 عبدالرضا اسلامی جمعه 12 خرداد 1391 ، ساعت 23:33
  جناب مهندس پهلوان ازاین همه پشتکار و اعتمادبنفس شما درس گرفتیم ولی فکرمیکنم بعنوان یک معلم جای خوشحالی ولبخند بچه هایی که صف می بنند ووارد کلاس درس می شوند وشمارا دعاکننددر زندگی شما خالی است ایکاش می شد. بادستان زحمت کشیده خود وثروت خدادادی برای بچه های ما که صاحبخانه بی رحم مارا بیرون کرده وما جایی برا ادامه کارمان نداریم فکری کنید انوقت بجای ساختمانهای بلند پلی ازمحبت ساخته ایندکه ازاین طرف دنیا به آن طرف دنیاکشیده و تا گردش روزگار است نام محسن پهلوان ورد زبان بچه های دانش آموزی است که دانش می اندوزند واز
  زحمات محسن پهلوان تشکر میکنندخصوصاوقتی که حضور شما درروز افتتاح ودرسر صف درشادی وخوشحالی آنهاسهیم شویند. باتشکر عبدالرضا اسلامی
  مدیر مدرسه یاران اصفهان
  تلفن 09131145975
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  +21 MOJTABA سه شنبه 07 شهریور 1391 ، ساعت 23:04
  ممنون عالی بود
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  +12 مصطفی مقصودی شنبه 11 شهریور 1391 ، ساعت 22:42
  آفرین .!
  خیلی ممنون .
  تنها متنی بود که منو تا این حد به فکر برد.
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  +12 آرش يكشنبه 23 مهر 1391 ، ساعت 21:51
  آفرین.
  آرزو میکنم توی همه پروژه هاتون موفق باشین.
  اما یه سوال؟
  سرمایه اولیه کارتون چقدر بوده؟
  نقطه شروع کارتون؟
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  +7 سعید شنبه 10 فروردين 1392 ، ساعت 00:17
  سلام.لطفا علل موفقیتهاتون و بگین.من با یک سرمایه حدود 30ملیون میخوام یه کاری شروع کنم. لطفا راهنمایم کنید
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  +6 حمید يكشنبه 23 تیر 1392 ، ساعت 22:50
  ممنون
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  0 مجيد حاجي پور جمعه 15 شهریور 1392 ، ساعت 22:31
  سلام اقاي پهلوان خدا قوت اگه در نظر داريد گهگاه از پيمانکار يا يک گروه کوچک پيمانکاري که مثل بعضيهاي ديگه پولدار نيستن وايده ها ي خوبي در رابطه با ساخت وساز دارند کار کنيد ويا به نوعي دستگيري از جوانان کنيد لطف کنيد با نظر به الطاف الهي با ايميل من تماس بگيريد ويا اگه امکان داره شخصا با استاد بزرگي مانند جنابعالي تماس بگيرم لطف کنيد جواب بنده را بدهيد
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  +6 ياسر جمعه 05 مهر 1392 ، ساعت 17:59
  نميدونم چي بنويسم...بدون شك مساوي انتوني رابينز است
  موفق باشيد
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  -2 وجیهه سه شنبه 03 دی 1392 ، ساعت 16:11
  سلام خسته نباشید اگر ما بخواهیم سرمایه گذاری کنیم هر چند سرمایه ما اندک است ولی برای ما که ارزش دارد اگر می توانیم لطفا جواب دهید
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  +1 me پنجشنبه 06 شهریور 1393 ، ساعت 14:20
  :P
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  +11 ali چهارشنبه 11 دی 1392 ، ساعت 16:45
  این فرد نه تنها خود را ثروتمند کرد بلکه افراد زیادی که سهام شرکتش را می خرند را نیز به نسبت پولدار کرد. در جایی خواندم افراد ثروتمند ثروتمندند چون می خواهد که ثروتمند باشند و افراد فقیر فقیرند چون خودشان آن را انتخاب کرده اند. با هم راحت باشیم. غیر از این است؟ هر کدام از ما اگر بخواهیم از محسن پهلوان مقدم هم می توانیم موفق تر شویم. این کار نه استعداد خاصی می خواهد و نه تخصص خاصی. فقط و فقط اراده و تصمیم قطعی می خواهد. خدا وکیلی کدام یک از ما تصمیمی برای آینده مان داریم و الان همه کار برای رسیدن به آن می کنیم؟ ولی این فرد جزو آن یک درصد خواص است....
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  +6 مسعود يكشنبه 29 دی 1392 ، ساعت 01:27
  نقل قول از ali:
  این فرد نه تنها خود را ثروتمند کرد بلکه افراد زیادی که سهام شرکتش را می خرند را نیز به نسبت پولدار کرد. در جایی خواندم افراد ثروتمند ثروتمندند چون می خواهد که ثروتمند باشند و افراد فقیر فقیرند چون خودشان آن را انتخاب کرده اند. با هم راحت باشیم. غیر از این است؟ هر کدام از ما اگر بخواهیم از محسن پهلوان مقدم هم می توانیم موفق تر شویم. این کار نه استعداد خاصی می خواهد و نه تخصص خاصی. فقط و فقط اراده و تصمیم قطعی می خواهد. خدا وکیلی کدام یک از ما تصمیمی برای آینده مان داریم و الان همه کار برای رسیدن به آن می کنیم؟ ولی این فرد جزو آن یک درصد خواص است....

  صد البته شما با اهداف عالی مرتبه ای که دارید ار ایشون پیشی میگیرید ... فقط مشکل اینجاست که باید رانت قوی داشته باشی
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  -2 سبحان جمعه 07 آذر 1393 ، ساعت 13:23
  دقیقا....
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  -2 سرو شنبه 17 اسفند 1392 ، ساعت 03:53
  آخی چقدر روند پیشرفتش متل بابک زنجانیه!!!
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  +16 اشنا يكشنبه 03 فروردين 1393 ، ساعت 10:11
  بدون رانت هیچ کدوم از این کارا عملی نیست، باید سبیل همه رو چرب کنی تا بشه کاراتو کنی. به خدا قسم میخورک خود بنده ۵۰۰ میلیون تومن برای طرح اقتصادی معدن وام گرفتم و تصویب هم شده اما ۲ ساله که به من این وام رو نمیدن و تاچند نفرشون رو سبلشو چرب نکنی وام رو ازاد نمیکنن. قسم میخورم حرف حق تنها فایده ای نداره و باید پارتی و رشوه هم چاشنیش کنی
  صرفاحرف دلک بود. میخواید باور کنید ....
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  -1 علی چهارشنبه 01 بهمن 1393 ، ساعت 02:20
  متاسفانه اینقدر ماخودمون بدیم که بقیه رو هم مثل خودمون میبینیم خداییش تاقبل از همین اخبارها من فامیل اقای پهلوانو نمی دونستم خدایا این همه نماینده مجلس رانت خواری کردن ولی به اینجاها نرسیدن حقیقتا رو باید بگی تاالان شاندیز رفتی پروژه رودیدی ؟هیچ پروژه ای توایران اینقدر بزرگ واروپایی نیست چه دولتی چه خصوصی
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  -1 سبحان پنجشنبه 14 فروردين 1393 ، ساعت 22:54
  حاج محسن فدایی داری
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  +4 محمد چهارشنبه 20 فروردين 1393 ، ساعت 01:27
  هر چند که پول و اشنا داشتن برای رسیدن به اینطور طرحها مهمه ولی واقعا مهمتر از اینا اراده و ذهن متفکر و مثبت اندیشی و قدرت تصمیم گیری و برنامه ریزی خیلی تاثیر گذاریش بیشتره قبول کنید خیلی شاید همچین سرمایه یا اشنایت رو هم داشته باشن ولی قدرت خلق همچین طرحهایی رو نداشتن
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  -5 حسین دوشنبه 01 ارديبهشت 1393 ، ساعت 08:46
  سلام:من امیدوارپروزه شهر رویائی پدیده به سرانجام برسه. اول بخاطر ابروی مشهدیهادوم بخاطر پیمانکاران که بتونن مطالباتشونو کامل وصول کنن .
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  +1 کاوه جمعه 26 ارديبهشت 1393 ، ساعت 00:14
  درود و سپاس مرد بزرگ پارسی
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  0 ابوالفضل پهلوان جمعه 09 خرداد 1393 ، ساعت 12:51
  ايميل محسن پهلوان رو ميخوام اگه دارين برام ايميل كنيد ممنونم
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  0 مجتبی دریجانی پنجشنبه 19 تیر 1393 ، ساعت 18:03
  سلام مجتبی دریجای نمایندگی بیمه معلم باشماره مجوز2770ازاستان کرمان
  ازآقای محسن پهلوان برای راهنماایی ایشان که در خصوص نزدیک سازی انسانهای موفق به اینجانب شدندکمال تشکرراخواستارم
  درضمن اینجانب دارای طرحی می باشم که تحول عظیم درعرصه کسب کاروبرند ابتکاری میباشدوخوشحال میشوم که ایده خودرا دراختیارشرکت موفق پدیده بگذارم
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  +3 فرشته شنبه 21 تیر 1393 ، ساعت 12:43
  سلام آقاي پهلوان نميدونم پيام منو ميخونيد يا نه....خواستم بگم شنيدين شاه مي بخشه شاه قلي نمي بخشه چند وقت پيش كارمنداتون اومده بودن شهر ما واسه زده دفتر فروش سهام و آگهي داده بودن واسه نيرو خلاصه بگم واستون منم رفتم ثبت نام كردم وقتي واسه مصاحبه رفتم كسي كه از من سوال مي كرد يه جوري به يه غروري حرف ميزد كه يه لحظه فك كردم خود آقاي پهلوانه...واسش متاسفم اميدوارم رفتاري كه با من كرد خدا...نه ولش كن نفرين نمي كنم...خدايي كه شمارو به اين جايي كه هستين رسونده آرزو مي كنم منو هم كمك كنه تا به خواسته هام كه توانايي شو دارم برسونه تا همكارتون بفهمه همه اين قدرتو دارن
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  0 as سه شنبه 31 تیر 1393 ، ساعت 12:21
  سلام.آقا محسن با هوای گرم افغانستان چه کار کردید؟
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  0 محمدرضا دوشنبه 27 مرداد 1393 ، ساعت 23:24
  ینی خداااییی همه کامنتا یه طرف کامنت تو یه طرف... ممنون!!شادم کردی!!!
  :)))))))
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  0 سیا سه شنبه 31 تیر 1393 ، ساعت 13:52
  با سلام.آقای پهلوان چی شد که یه مرتبه این تحول در شما ایجاد شد؟
  آیا شما سربازی رفتین؟
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  -2 احسان پنجشنبه 23 مرداد 1393 ، ساعت 21:57
  براي جلوگيري از ضرر مردم دولت بايد هرچه سريعتر سهام پديده را مجبور كند تا در بورس كشف قيمت شود ارزش ذاتي شركت مهم نيست مهم سود پديده است كه الان چون 4000 ميليارد قيمت خورده بايد سالانه 1000 ميليارد سود بده آيا پديده اين سود را خواهد ساخت از من بپرسين ميگم نهايت سود پديده 50 ميليارده و ارزش واقعي هر سهمش 800 تومان
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  +5 مهدي عبادي شنبه 25 مرداد 1393 ، ساعت 14:31
  تنها مرجع و وب سايت رسمي سهام پديده شانديز (موسسه پشتيباني سهام پديده شانديز)

  http://saham.padideh.com

  امکانات سايت :

  1- امکان دريافت قيمت لحظه اي فروش سهام موسسه پشتيباني سهام پديده
  2- امکان مشاهده نمودار افزايش قيمت سهام موسسه پشتيباني سهام پديده
  3- امکان دريافت کد سهامداري و شناسه پرداخت بانکي با کد ملي
  4- امکان دريافت ليست شعب موسسه پشتيباني سهام پديده
  5- در آينده نزديک امکان خريد اينترنتي سهام
  6- اطلاع از آخرين اخبار موسسه پشتيباني سهام پديده
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  +1 ابوالفضل جمعه 31 مرداد 1393 ، ساعت 09:21
  با سلام جناب پهلوان خسته نباشید یک خواهش که از جنابعالی دارم مواظب سرمایه سهامداران باشید حالا که همه اعتماد کردیم به شما و پروژه با تشکر
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  +1 علیرضا جمعه 28 شهریور 1393 ، ساعت 04:03
  باسلام‏ آقای پهلوان ازاینکه اینقدر در کار خود جدی هستید وپشتوانه مالی هم دارید اگه میشه این طرحهاتون روهم داخل شهرهای ما نیز پیاده کنید،شاید روزی ماهم ازطریق شما به آرزویمان رسیدیم...
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  -2 جواد دوشنبه 31 شهریور 1393 ، ساعت 11:57
  سلام
  خسته نباشید خدا قوت
  انشا...ک روز بروزبیشتر پیشرفت کنید
  واقعااحساس غرورمیکنم
  وقتی یکنفر ازهم محلیامون تونست انقدرسروصدا کنه توکارش
  راستش من :-|
  تازه
  از خدمت سرباری امدم
  و۲هفتست میام برای
  همکارای وکار اما متاسفانه همش پاس کاری میکنند ولی کسای ک اشنایی دارندفرداش استخدام میشن اگرلطف کنیدتوهرزمینه ای بود حاضر بهمکاری هستم تشکرمیکنم
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  +1 بماند يكشنبه 06 مهر 1393 ، ساعت 03:34
  سلام حاج محسن مواظب اين باند و باند بازيهاتون باشيد بعضى از نيرو هاتون با اسد پسر داداشتون تو كيش اسم شما رو ...
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  +1 سبحان جمعه 07 آذر 1393 ، ساعت 13:19
  نقل قول از بماند:
  سلام حاج محسن مواظب اين باند و باند بازيهاتون باشيد بعضى از نيرو هاتون با اسد پسر داداشتون تو كيش اسم شما رو ...

  داداش کامل بگو اسمتو...
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  0 بماند يكشنبه 06 مهر 1393 ، ساعت 03:34
  سلام حاج محسن مواظب اين باند و باند بازيهاتون باشيد بعضى از نيرو هاتون با اسد پسر داداشتون تو كيش اسم شما رو ...
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  0 علیرضا مقصودی فر دوشنبه 07 مهر 1393 ، ساعت 15:11
  سلام آقای پهلوان من هم از برنامه ها و شیوه کاریتون منقلب شدم کار من خدماتیه خشکشویی دارم ومن همم مثل شما ایده. بزرگی در سر دارم و آرزوم به عمل رساندن ایدهام است است از اینکه فعالانه به کارو کوشش هستید خوشحالم. اگر برای رستوران هایتان ایده خشک شویی 20دقیقه ای موافیقید لطفا برای مذاکرات با من تماس بگیرید 09363201626
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  0 جواد پنجشنبه 10 مهر 1393 ، ساعت 15:56
  اقا محسن لباسامون پوسیدن.
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  0 مطهره حاجی زاده سه شنبه 20 آبان 1393 ، ساعت 11:41
  به وجد اومدم واقعا ادم موفقفی هستین و چقد رک حرفارو زدین.شاید در شعبه بوشهر همکار شدیم
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  -1 ندا چهارشنبه 21 آبان 1393 ، ساعت 15:52
  سلام آقای پهلوان
  خدا قوت. حرفاتون بهم انرژی میده.
  ان شاالله همیشه موفق و پیروز باشید.
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  -1 احسان سه شنبه 04 آذر 1393 ، ساعت 14:57
  دفترمرکزی پدیده که میری خودحاج محسن پهلوان توی سالن بدورازهرگونه کلاس گذاشتن برعکس بعضی مدیران تازه بدوران رسیده -خیلی خاکی وافتاده نظارت برکارها داره-وقتی میبینیش اصلا باورت نمیشه این مرد جز8تامیلیاردرای ه اول ایران باشه
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  -1 سبحان جمعه 07 آذر 1393 ، ساعت 13:17
  آقای پهلوان خدا پشتت و امیدوارم هر روز قدرتمند تر از دیروز باشی...
  واقعامرد له بزرگی شما کم پیدامیشه...
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  0 مجید دواتگر چهارشنبه 12 آذر 1393 ، ساعت 01:59
  جناب پهلوان. 42 ساله هستم. پیمانکاری بودم که از صفر شروع بکار کردم و بسیار موفق.ولی در اثر تنگ نظری ها و یکسری موارد نزدیک به6 ساله که خانه نشین شده ام.اما هنوز بزرگترین بلدوزر موجود در ایران را دارم.که با مشقات فراوان به تازگی آماده بکارش کرده‌ام. درخواستم از شما کار برای بلدوزرم نی325ست.بلکه اگر افتخار داشته باشم چند م خدمت شما برسم با توجه به تجربیات بیست ساله ام مطمئنم برایتان موثر واقع شوم.اگر موافق باشید در اسرع مزاحم خواهم شد.
  ارادتمند دواتگر
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  -1 دهكردي جمعه 28 آذر 1393 ، ساعت 12:29
  با عرض سلام وخسته نباشيد به جناب اقاي محسن پهلوان وهمكاران : از اينكه اين شركت عظيم قصد سرمايه گذار ي در شهركرد مركز استان چهارمحال وبختياري رادارد خوشحالم ودست مريزاد ميگويم انشالله هرجا كه هستند سلامت و موفق باشند
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  0 ابوالقاسم تنهایی دوشنبه 01 دی 1393 ، ساعت 17:20
  آفای پهلوان ،با سلام از خوندن رزومه تون احساس غرور کردم،پروژه ای پدیده گونه و منحصر به فرد در خاور میانه ، وآماده اجرا با همه مدارک ومجوزهادارم ، قطعا در صورت آگاهی از کم وکیفش ، مطمئن می شید که این طرح مکمل سود آوری بخش گردشگری ورستوران هاتونه ،از تماس شما خوشحال خواهم شد
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  0 داود جمعه 12 دی 1393 ، ساعت 23:33
  خیلی باحالی حاجی خدا قوت بده و پشت و پناهت باشه زیر سایه علی موسی الرضا
  چندنفر رو سر کار ببری تو این اوضاع اقتصادی از نظر خدایی میدونی چه اجری داره چی برسه به این تعداد
  خدا ان شااله حفظت کنه
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  0 مرتضی يكشنبه 14 دی 1393 ، ساعت 02:32
  پاپوش درست میکنن
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  0 مرتضی يكشنبه 14 دی 1393 ، ساعت 02:36
  دروغ ننویسید
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  0 سوگند دوشنبه 15 دی 1393 ، ساعت 09:16
  حالا که پدیده مشکل پیداکرده سهام ما چی میشه ؟ آیا ما ضرر کردیم ؟ آیا پولمان ازدست رفت ؟ خدایی یکی به دادمان برسه . آقای پهلوان لطفا خودتان بیانیه ای بفرمایید تا ذهن ما روشن بشه. متشکر.
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  0 امید سه شنبه 16 دی 1393 ، ساعت 10:03
  دمت گرم تو مدت چند سال چه بولی بردی دمت گرم
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  0 روشن سه شنبه 16 دی 1393 ، ساعت 10:59
  سلام من یک شهروند مشهدیم یکریال هم سهام پدبده ندارم ولی میبینم که قرار نیست کارافرینی در مشهد پیشرفت داشته باشه وشهری که سالانه چندملیون گردشگر داره پیشرفت کنه باید مردم پولهاشون راببرند انتالیا ودوبی خرج کنند حیفه مشهد قطب گردشگری بشه فقط خداکنه پول مردم را به اسم بیت ال مال مصادره نکنن
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  0 behroz سه شنبه 16 دی 1393 ، ساعت 17:58
  سلام دوستان من خودم بدهکار سهام هستم کل زندکیم واسه ی اشتباه سوخته ولی توصیه من به شما اینه وقت وواسه خریدن سهام از دست ندین
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  0 behroz سه شنبه 16 دی 1393 ، ساعت 18:35
  حاج محسن غمت نباشه من حاضرم به عنوان کوجیکترین مهره ساخت وسازت به جای سه ماه جک گرفتن تا شش ماه صبر کردن خدمت کنم
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  0 ali چهارشنبه 17 دی 1393 ، ساعت 13:44
  اینم که گندش درآمد تا حالا شده تو این مملکت کسی بزرگ بشه از نظر اقتصادی و آخرش دزد از آب درنیاد ؟
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  0 رضا پنجشنبه 18 دی 1393 ، ساعت 08:33
  خدا بهشون کمک کنه که بتونن بیشتر خدمت کنن- واقعا شهر رویایی پدیده دیدنی است اونایی که ندیدن برن ببینن- دستشون درد نکنه
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  0 saeid دوشنبه 22 دی 1393 ، ساعت 22:48
  سلام خدمت محسن پهلوان امیرالمومنین فرمود بزرگ ترین گناه نا امیدیست
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  -1 محسن شنبه 27 دی 1393 ، ساعت 15:33
  وقتی جیک جیک مستونت بود فکر زمستونت بود ؟

  آخه مگه میشه سهام بخری و بشینی تا دیگران کار کنند و شما پول مفت بدست بیاری ؟

  هر کسی کار کرده سود کارشو برده هر کسی هم کاری نکرده فقط طمع کرده همون سرمایهاش را هم به باد داده :)

  انشاالله پروژه ادامه پبدا کنه و تبدیل به نماد ..... نشه واقعا حیفه سرمابه های ملی از بین بروند .
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  0 بهروز شنبه 27 دی 1393 ، ساعت 20:30
  این که میگم درجواب اقامحسنه این که پول مفت میگیرید چیه این کار یعنی سرمایه گذاری.
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  +1 مصطفي منصوري حاجمير چهارشنبه 01 بهمن 1393 ، ساعت 23:31
  باسلام اميدوارم انشاالله موفق شويد من سهام دار نيستم ولي آرزويموفقيت دارم برايتان
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  0 متفکر شنبه 04 بهمن 1393 ، ساعت 17:23
  مردم فکر کنید،میشه یکی که همچین فکری داره و به راحتی سرمایشو چند برابر می کنه،دست به کلاهبرداری بزنه و دنیا رو برا خودش زندون کنه؟
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  0 شاژند يكشنبه 05 بهمن 1393 ، ساعت 10:13
  در آن زمان براحتی میشد وارد کار شد. این زمانه سخته خیلی
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  0 محمد يكشنبه 05 بهمن 1393 ، ساعت 19:24
  زنده باشی پهلوان
  دعایی ما جوانان ایران زمین پشتت
  خدا قوت[google]خدا قوت پهلوان[/google]
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  0 امید شنبه 11 بهمن 1393 ، ساعت 08:06
  کلاهبردار
  تو که راست میگی ...
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  0 مژگان سه شنبه 01 ارديبهشت 1394 ، ساعت 00:04
  خوش به حالتون،ما رو هم درياب
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  0 حالا بماند سه شنبه 19 خرداد 1394 ، ساعت 18:40
  با عرض خسته نباشید جناب اقای پهلوان ایده ای دارم که میتوان کل مجموعه را از این رو به ان رو کرد
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  0 مهدی سه شنبه 30 تیر 1394 ، ساعت 19:31
  با عرض سلام و خسته نباشید.اقای محسن پهلوان از افتخارات این کشور هستش از مسئولین تقاضا دارم هرچه زودتر بزارن اقای پهلوان کارشو انجام بده و تبلیغات خودشو در رسانه از سر بگیره ممنوت
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  0 محمد باقر پنجشنبه 22 مرداد 1394 ، ساعت 22:30
  باعرض سلام درحال حاضر مشکل پدیده با سود دادن به سهامداران بصورت ماهانه حلمیشود اقای پهلوان این بهترین راه درحال حاضر برای جلوگیری از فروش سهام است
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  0 محمد باقر پنجشنبه 22 مرداد 1394 ، ساعت 22:32
  پرداختن سود ماهانه به سهامداران بهترین راه است برایخروج پدیده از بحران
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  0 حسن يكشنبه 25 مرداد 1394 ، ساعت 11:27
  حاجی من اهل سنگسرم واز نزدیکان یکی از کارمندان تو به نام تقی گلرخسار که جدیدان در چهار پروژه سنگین سرمایه گزاری کرده وبه نام دیگران اقدام میکنه که بسیار مشکوک میزنه میخام باهم یه مشاوره دراین مورد داشته باشیم لطفا با این شماره تماس بگیرید 09194305450
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  0 اهوازی چهارشنبه 11 شهریور 1394 ، ساعت 22:24
  سلام. ما امروز با کلی ذوق ر فتیم شهر رویایب شاندیز ، انگار خاک مرده پاشیدن چرا ؟؟؟ به گروه فرانسوی بگید اینو تحلیل کنند !!!
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   
   
  0 مصطفی چهارشنبه 10 آذر 1395 ، ساعت 14:49
  کی بزرگترین هتل مرتفع کشورو میسازی
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول | گزارش به مدیریت
   

  افزودن نظر

  کد امنیتی
  بازنشانی

  آموزش نخبه پروری

   

  اگر می خواهید با راهکارهای مختلف جهت افزایش تولید-بازاریابی-برندینگ آشنا شوید کلیک کنید

  اگر تصمیم به ایجاد کسب و کار جدیدی دارید کلیک کنید

   

   

  محصولات فروشگاه
  پربازدیدترین مطالب
  سرمایه گذاری - استخدام

  شرایط سرمایه گذاری  و اعطای نمایندگی

  http://www.n-javan.com/aks/sarmaye.gif

  آخرین محصولات
  کلیه حقوق سایت متعلق به موسسه رشد خلاقیت نوآوران جوان می باشد